בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

בדיקת דם ויטמינים

בדיקת דם ויטמינים

29 באפריל 2019

siteadmin

בזכות בדיקת דם ויטמינים, תוכלו להחזיר את האיזון לחייכם – ביעילות ובמהירות. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מנסים לשמור על איזון בין תזונה בריאה לבין פעילות ספורטיבית. עם זאת, לכל פעולה שאנו מבצעים ישנה השלכה על חיינו, כאשר מחסור בוויטמינים הינו דוגמא טובה לכך. מרגישים עייפות וחוסר ריכוז? מעוניינים להגביר את חילוף החומרים בגוף? או שמא תרצו למנוע את הירידה בצפיפות העצם? כך או כך, הומן טסט יסייעו בכך – על ידי ביצוע בדיקת הדם ושליחת התוצאה המדויקת.

בדיקת דם ויטמינים: לשמור על האיזון הרצוי

אורח חיים בריא משמש הרבה מעבר לטרנד. למעשה, מדובר במודעות כלפי המזון שאנו אוכלים והפעילות הספורטיבית שאנו מבצעים. שילוב של שני היבטים אלו יחדיו יסייע לנו להאריך את חיינו – וליהנות מהיום-יום לצד יקרינו. עם זאת, במקרים רבים אנו נוטים לקחת שילוב זה צעד אחד רחוק מדי – כאשר אחד הביטויים לכך הינו מחסור בוויטמינים. במילים אחרות, אכילה מועטה מדי או פעילות ספורטיבית מוגזמת יכולה להוביל לכדי מחסור רב במגנזיום.

כמו כן, ישנן קבוצות שונות באוכלוסייה אשר נמנעות מאכילת בשר, דגים וביצים. בין אם מדובר באידיאולוגיה צמחונית או שמא מדובר בתזונה מוקפדת ומתוכננת, במשך הזמן הגוף יכול לסבול ממחסור בוויטמין B12.

לצד קבוצות אלו, ישנם אנשים אשר אינם מקדישים את הזמן לשילוב בין תזונה נכונה לבין פעילות ספורטיבית. נמענים מפעילות גופנית קבועה? ממשיכים לאכול מזונות מעובדים או רווי מלח? תזונה לקויה זו יכול להוביל, בסופו של דבר, למחסור בוויטמינים.

כדי שנוכל לחזור לדרך המלך – ולהחזיר את האיזון לגוף, מומלץ לעבור בדיקת דם. מטרתה של בדיקה זו היא לאתר את החוסר בוויטמינים – ובכך, לאפשר למטופל להתחיל בטיפול המתאים.

לאור כל זאת, חשוב ביותר להתעמק במידע על רמת ויטמינים בגוף האדם. יחד עם זאת מערכת בריאות ציבורית לא נותנת אפשרות לכך, שכן ניתן לבדוק במסגרת קופת חולים רק ויטמינים בודדים ורק כפעם בשנה! אנו מציעים אלטרנטיבה: בדיקת פנל של 15 ויטמינים ומינרלים, נוגדי חומצות, חומצות אמיניות – כך ניתן לדעת בצורה מדויקת מה חסר לגופנו (כולל ויטמין C – מעבדה יחידה בארץ המבצעת בדיקה הזו). פאנל הבדיקות כולל:

קרוטן A ,ויטמין B12, ויטמין E, ויטמין B3, ויטמין B6, ויטמין, ויטמין B11

B1, ויטמין B2, ויטמין B5, ויטמין B7, ויטמין D3, ויטמין ,K1, CoQ10, קרניטין ,ויטמין C

בדיקת דם ויטמינים בבית שלכם

בין אם מדובר במחסור באומגה 3, ברזל או שמא מדובר בוויטמינים ומינרלים אחרים – כדי לשמור על בריאותכם ואיכות חייכם, מומלץ לפנות אל הומן טסט. החל מקביעת מועד הבדיקה, ביצוע דיגום הדם על ידי גורמים רפואיים מקצועיים ועד קבלת התוצאה – צוות העובדים ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובעיה.

 

להזמנת בדיקה לחץ כאן

*** המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר ואינו מחליף יעוץ רפואי

כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאשה

כל הבדיקות גנטיותכל הבדיקות א' -ת'

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


בדיקת דם ויטמין d

לגוף אנושי יש מכלול רחב מאוד של צרכים, אשר באופן טבעי מסופקים לנו מהמזון שאנו אוכלים. ואולם, כאשר מסתכלים על בדיקות דם של מרבית האוכלוסייה, בעיקר במדינות שבהן תרבות צריכה מודרנית, ניתן לגלות את ההשפעות של אורח החיים על הבריאות של הגוף. כמעט כל אחד מאיתנו סובל מחוסר איזון, במיוחד בוויטמינים הדרושים למערכות הגוף השונות. במקרים מסוימים יש דרישה של רופא המשפחה לבצע בדיקת דם ויטמין d, כדי למפות באופן יותר ממוקד את המצב של מאגרי ויטמין d בדמו של המטופל. לשם כך, אתם יכולים להזמין שירות בדיקת דם ויטמין d עד הבית, של הצוות המקצועי של חברת Human Test. אנו נסייע לכם לקבל שירות מקצועי באווירה מרגיעה ונעימה לכם.

מדוע חשוב לבצע בדיקת דם ויטמין d?

לכל ויטמין שאנו צורכים, יש השפעה על תפקוד מערכות שונות בגוף שלנו. על פי עיקרון זה, בבדיקות דם ויטמין d אנו רוצים לגלות מה הן רמות הוויטמין בדם, כדי לקבל תמונה רחבה של תפקוד הגוף. ויטמין d הוא ויטמין שמסייע בתהליכי ספיגה כימיים של זרחן וסידן במעי הגס. ולכן, הוא מהווה אלמנט מפתח בתהליך בניית העצמות בגוף האדם. כדי לשמור על צפיפות עצם ברמה הרצויה, ולהבטיח את איתנות מבנה השלד של הגוף, אתם צריכים לשמור על רמות ויטמין d מאוזנות במערכת הדם, בכל דרך אפשרית. מחסור בוויטמין d יכול להעלות את ההיתכנות לשברים, ובמיוחד לשברים בעצם האגן בגילאים מבוגרים. שבר זה יכול להיות שבר מסכן חיים ומאד קשה להחלמה. בבדיקת דם פשוטה, אתם יכולים להבין מה הן רמות הוויטמין בדם שלכם ולפעול בהתאם לצרכי הגוף, כדי לשמור על מצבכם הבריאותי תקין, גם בהווה וגם לטובת העתיד לבוא.

בדיקת דם ויטמין d בבית שלכם

בדרך כלל, הדרך הקלה ביותר לשפר את רמות הוויטמינים בדם היא על ידי תזונה. ואולם ויטמין d נספג בדרך כלל על ידי חשיפה קבועה לאור השמש או בשימוש קבוע בתוספי תזונה ומזונות עשירים בוויטמינים. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לשנות את אורח החיים שלכם, הוא לבצע בדיקת דם ויטמין d, בעזרת צוות רפואי מקצועי. ולשם כך, אתם יכולים להזמין את חברת Human Test לביצוע בדיקת דם ביתית. אנו מגיעים לכל מקום בו אתם נמצאים, עם שירות מעבדה נידית, שמכיל את כל הטכניקות המתקדמות ביותר לפענוח בדיקות דם.

בדיקת דם ויטמינים ומינרלים

חברות הבריאות הציבוריות מספקות לנו שירותי ניטור מצב רפואי מאוד מוגבלים. אם אתם לא חולים כרוניים או סובלים ממצבים רפואיים מורכבים ומוכרים, סביר להניח שלא תקבלו בדיקות דם מקיפות, על בסיס קבוע או בפרק הזמן המתאים לכם. אם חשובה לכם הבריאות שלכם, ואתם מוכנים להשקיע משאבים כדי לקבל פרופיל ברור על המצב הרפואי שלכם, ביצוע בדיקת דם ויטמינים שכוללות פנל ויטמינים, הן ההחלטה הנכונה עבורכם. ולשם כך, אתם יכולים לפנות לצוות הרפואי המקצועי של חברת Human Test. אנו נסייע לכם ליצור את ההרכב המושלם של בדיקות הדם לוויטמינים שלכם, מתי ואיך שנוח לכם לערוך אותן.

מה הן בדיקת דם ויטמינים ומי צריך לבצע אותן?

בדיקות דם ויטמינים, הן בדיקות סקר כלליות שמבוצעות על ידי לקיחת דם מגוף החולה. המטרה המרכזית של בדיקות אלו היא ליצור תמונה קלינית מלאה על רמות הוויטמינים השונים בגופו של הפרט, כדי לשפר את איכות החיים ואורח החיים. מבחינת הפן הטכני של הבדיקות, ניתן להתאים הרכב הוויטמינים שאתם בוחנים בהתאם לצרכים שלכם. יחד עם זאת, על פי הפרוטוקולים הרשמיים של מרבית קופות החולים ייתכן ויהיו הגבלות על הרכבי הבדיקות הניתנות לכם, כדי לחסוך בעלויות.
בדיוק כדי לחפות על המרווחים בבדיקות הקיימות כיום, אתם יכולים לפנות לחברות פרטיות אשר מציעות ללקוחות שלהם בדיקות פנל ויטמינים. בדיקות פנל ויטמינים הן בדיקות עומק מקיפות מאוד שכל אחד יכול לעבור. כל הוויטמינים שנמצאים וחיוניים לתפקודים הבסיסיים שלנו, נמדדים בבדיקה זו. כך, המטופל מקבל את התמונה הרחבה והמדויקת ביותר למצבו הרפואי. יחד עם הרופא שלכם, ניתן להסיק מסקנות, להתאים טיפול תרופתי ולאפשר לכם לשפר משמעותית את אורח החיים שלכם ורמת הבריאות הכללית של כל מערכות הגוף השונות. כך, ניתן גם לשלול בעיות אחרות שלא קשורות לחוסרי ויטמינים ויכולות להיות קשות לא פחות.

בדיקת דם ויטמינים עד בית הלקוח

אבחון נכון, הוא אבחון אשר מסתכל על כלל הפרמטרים השונים של המטופל, מתוך רצון להבין את התנהגות הגוף כולו. ולכן, אם אתם רוצים לקבל את התמונה הקלינית הנכונה ביותר לכם, מומלץ לעבוד בדיקות דם ויטמינים, עם דגש על בדיקות פנל מקצועיות. אנו בחברת Human Test מסייעים לכם להתאים את הבדיקה הביתית המושלמת לצרכים שלכם, כדי לקבל את הטיפול הרפואי המתקדם והטוב ביותר, לאורך זמן.

בדיקת ויטמין b12

כל ילד וילדה יודעים היום כמה חשוב לשמור על אורח חיים מאוזן, על תזונה מגוונת ועל שילוב של פעילות גופנית. יחד עם זאת, רוב הישראלים לא יודעים עד כמה חשוב לבדוק את רמות הוויטמינים שיש לנו בדם באופן קבוע, ובהתאמה גם לטפל במקרים של מחסור בקבוצת ויטמינים כל שהיא. הדוגמה הבולטת ביותר בתחום היא בדיקת ויטמין b12 שרבים מאוד מהססים או לא מודעים לחשיבות שלה. ואולם, הבדיקה הפשוטה יחסית, אשר מבוצעת בנטילת דמים מהירה, יכולה לסייע לכם להעריך את מצבכם הרפואי בדיוק ולקבל ליווי מקצועי מהימן מהרופא שלכם.

מדוע צריך לבצע בדיקת ויטמין b12?

כאשר מתייחסים לצריכת ויטמינים, המקור המרכזי לצריכה מבחינתם של רבים מאוד, הוא במזון. יחד עם זאת, התזונה המקובלת על רבים מאוד, שכוללת איזון בין פחמימות, חלבונים וירק, היא בחירה. כיום יש יותר ויותר אנשים רוצים לבחור באורח חיים שתואם לתפיסות העולם שלהם, אך לו דווקא משרת את הצרכים הגופניים שלהם. בכל הנוגע לצריכת ויטמין b12 המקור המרכזי והכי חשוב הוא בבשר ומוצרי מזון מן החי. ולכן, אין זה מפתיע לגלות כי רבים מהחיים באורח חיים צמחוני או טבעוני, לא מצליחים לצבור מאגרים מספקים של ויטמין זה, כדי לענות על הצרכים של הגוף.

מחסור במאגרי b12 בא לידי ביטוי בשלל רחב מאוד של בעיות רפואיות, ברמות חומרה משתנות. בין מחלות כליות, דלקות קיבה כרוניות ומגרנות, אתם עלולים להתמודד עם תפקודי גוף יעילים הרבה פחות, שיהפכו את החיים היום-יומיים שלכם לקשים יותר. כמו כן, המחסור יכול להביא גם לתופעות של דיכאון, אובדן זיכרון וטנטון באוזניים. כל אלו הן תופעות שניתן לרצוי להימנע מהן, על ידי אבחון מוקדם ומדויק של המחסור. עם האבחון, תוכלו להתאים את תוספי התזונה המושלמים למבנה הגוף שלכם ולאורחות החיים שאתם חיים לפיהם.

בדיקת ויטמין b12 עם ליווי אישי לאורך כל שלבי החיים

לצערנו, מערכת הבריאות הישראלית לא תמיד יכולה לענות על הצרכים של כל מטופל ומטופל. כך שאין לרבים מאיתנו ברירה אחרת, אלא לפנות לעזרתם של שירותי רפואה משלימה פרטיים. ואולם כיום, אתם יכולים לקבל את המענה המדויק לצרכים הקליניים שלכם, על ידי פנייה מהירה לחברת Human Test שיכולה ליצור את בדיקת הדם האידיאלית לגילוי מחסור בוויטמינים. אנו נעשה את כל המאמצים כדי לספק לכם שירות רפואי אופטימלי, ותוצאות בדיקה מהירות ומהימנות, לטיפול מהיר.

עוד בנושא

החלפת קטטר בבית

החלפת קטטר בבית החולה הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות...
קרא עוד

בדיקת דם ללב

בדיקות דם ללב למניעת התקף לב טיפול רפואי נכון, הוא לא רק טיפול באירועים אקוטיים ומסכני חיים. גם לאורך ימי השגרה אתם צריכים ורוצים להשקיע את כל המשאבים כדי להבטיח שכל מערכות הגוף עובדות בצורה תקינה. במיוחד, אם מדובר על מערכות ותפקודים חיוניים שכל כשל בהם יכול להיות קטלני, דוגמת מערכת הלב. על כן, רבים כיום מעוניינים לבצע בדיקת דם ללב...
קרא עוד

(PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב. בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב. לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני - התקפי הלב. ההתקף...
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי