בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקת דם להריון פרטית

  בדיקת דם להריון היא הליך הדרוש לזיהוי פתולוגיות קיימות. זה גם מאפשר לקבוע את עצם נוכחותו של הריון, שכן הוא מזהה נוכחות בדם של אישה של הורמון הנקרא  hCG. במצב בו לא התרחשה התעברות, חומר זה אינו מיוצר בגופה של האישה, שכן הופעתו קשורה להיווצרות הריון. זוהי הרקמה המתרחשת בין רירית הרחם והזיגוטה לאחר הצמדת ביצית מופרית לדופן הרחם. כדי לשמור על האירוע בסידקרטיות מירבית, עד שתחליטו מתי לספר לעולם על האושר האישי שלכם, תוכלו לבצע בדיקת דם להריון פרטית עם השירות של חברת הומן טסט. הומן טסט עובדים עם מגוון מעבדות מהטובות בארץ ובחו"ל, ומבצעים את כל הבדיקות בדיסקרטיות מלאה.

  סיבות לביצוע בדיקת דם להריון פרטית

  בדיקת דם להריון פרטית יכולה להראות נוכחות של הריון כבר ביום השישי לאחר התעברות מוצלחת. ואילו בדיקת הריון רגילה במקרים מסוימים יכולה לתת תוצאות שגויות. לכן, בדיקות במהלך ההריון נקבעות כדי לקבוע מצבים כגון:

  • קביעת עובדת ההתעברות בפועל
  • הערכת רמות הורמונליות
  • מעקב אחר סוגים פתולוגיים של הריון:

  מקרים בהם, בשלב מסוים, העובר עוצר את התפתחותו

  חוץ רחמי – במצב זה, הזיגוטה אינה מחוברת לדופן הרחם, אלא בחצוצרה.

  כל אחת מהמחלות הללו מהווה סכנה לא רק לגוף האישה עצמה, אלא גם לילד שטרם נולד. לכן, אם יש סטיות בתוצאות בדיקת הדם, הרופא שולח את המטופל לבדיקה נוספת.

  ממה נובעים שינויים ב-hCG במהלך ההריון

  לאחר תחילת ההתעברות הפיזית, רמת ה-hCG בגוף הנשי מתחילה לעלות, וכל יומיים-שלושה ריכוזו כמעט מוכפל. הוא מגיע לרמה הגבוהה ביותר שלו בשבועות 8-11, ואז הוא מתחיל לרדת בהדרגה. ניתן לבצע את הניתוח הראשון ביום ה-6 של העיכוב הצפוי, אך התוצאה תהיה מדויקת יותר בימים 11-12. מעקב אחר רמת hCG מאפשרת לכם לעקוב אחר הדינמיקה של התפתחות ההריון, הופעת פתולוגיות וכו ':

  • עם הריון חוץ רחמי, רמת ההורמון כמעט אינה עולה.
  • אם התפתחות העובר נעצרה, אזי רמת ה-hCG יורדת מרגע מותו

  נתונים סטטיסטיים מראים כי הריכוז הגבוה ביותר של hCG בדם נצפה במחצית הראשונה של היום, ולכן מומלץ לבצע בדיקות אלו בבוקר. כידוע שבעולם האינטנסיבי של היום, בדיקת דם בבוקר במהלך השבוע יכולה לשבש את כל מהלך היום, במיוחד אם את לא מעוניינת לחשוף את הסיבה לשמה את צריכה בדיקת דם. חברת הומן טסט יגיעו עד אליך הביתה, בכל שעה שנוח לך, וייקחו בדיקת דם לגילוי הריון. לקביעת תור צרי קשר עם הומן טסט.

  בדיקת דם להריון פרטית

  בדיקת הריון הכי מדויקת

  תקופת הקורונה הוכיחה לרובנו כי הבדיקות הביתיות לאו דווקא עובדות בצורה מדויקת כמו שהתרגלנו לחשוב, אי לכך גם לא מעט נשים בוחרות כיום לבצע בדיקת הריון הכי מדויקת הנעשית דרך לא מעט חברות ומתבצעת אפילו באופן ביתי. בדיקות אלו נעשות דרך מעבדות מובחרות, ומציעות בדיקות מדויקות של מספר הורמונים חושבים ומאפשרים 2 סוגי בדיקות שונים. כך כל זוג יוכל לדעת בדיוק האם תהליך ההפריה התקיים או לא, ובכך לחזור אל שגרת החיים שלהם מבלי ספקות או שאלות. אחת החברות המובילות כיום ומציעות בדיקות הריון מתקדמות, היא לא אחרת מאשר חברת Human Test המציעה שני סוגים של בדיקות ועוד מגוון בדיקות לשלבים שונים בהיריון.

  בדיקת הריון הכי מדויקת – אילו סוגים?

  בדיקות דם נחשבות למדויקות ממרבית הבדיקות השונות, שכן דרך בדיקות אלו ניתן לצפות במגוון רחב של חומרים המתקיימים בגוף ולהבין חלק גדול מההשפעות השונות. וכאשר מדובר במקרים של הריון הרי שבדיקת הריון הכי מדויקת מתבצעת כיום דרך הדם, והראשונה שבניהם היא כמובן B-HCG – QUALITATIVE המבצעת בדיקה של איכות הורמון ה B-HCG המיוצר בזמן ההיריון ויכולה לוודא בצורה כמעט וודאי על נוכחות הריון. הבדיקה השנייה איננה מוודא את האיכות אלא הכמויות בדם של הורמון זה, ובכך מצליחה ללא כל צל של ספק להוכיח נוכחות של הורמון בגוף ולהיריון. בדיקות אלו יכולות להעניק לנשים הממתינות בציפייה לקבל תשובה מהירה, לבצע אותה בבית ומבלי להגיע אל קופת החולים.

  מתי עושים בדיקות אלו?

  בדיקות הריון הכי מדויקת מומלצת להתבצע דווקא כשבוע מהליך ההפרייה, שכן הורמון ה HCG עלול לא להופיע בימים שקודמים לכך ולהראות על תוצאה שגויה למרות היריון מתקרב. עם זאת במקרים של נשים המטופלות בטיפולי פוריות, לבצע את הבדיקה כארבעה עשרה ימים לאחר אי קבלת הווסת ובכך להבטיח תוצאה מדויקת אשר לא מושפעת מטיפולים אלו. לכן בבחירה של חברה פרטית לבדיקות דם, מומלץ להיוועץ עם חברת Human Test, המציעה מגוון בדיקות מתקדמות לכל תקופת ההיריון, בליווי אישי והגעה עד אל בית המטופלת.

  בדיקת הריון הכי מדויקת

  בדיקות סקר גנטיות בהריון

  הכנה להיריון מלווה במספר הולך וגדל של משתנים שונים, החל דיוק זמן הביוץ, מעקב אחר המחזוריות הווסת וכך גם בדיקות שונות המתקיימות בזמן ההיריון, מבדיקות חלבון ועד בדיקות סקר גנטיות בהריון עצמו. בדיקה זו הינה אחת מהבדיקות היותר שכיחות בשנים האחרונות, ומאפשרת גילוי של מגוון בעיות רפואיות אשר עלולות להתגלות עם הולדתו של התינוק או מחלות שעלולות להצטרף אל העובר. על כן בדיקה מורחבת זו מתקיימת דרך מספר מרכזים רפואיים, כאשר Human Test נחשבת כיום לבין החברות המובילות בביצוע בדיקות אלו. והיא מציעה בדיקות סקר גנטיות מקיפות, גם לגברים וגם לנשים וקבלת תוצאות מהירות.

  בדיקות סקר גנטיות בהריון – בשלבים החשובים

  תינוקות מקבלים בתורשה לא מעט תכונות אופי, צבע עיניים, צורת אף ועוד מגוון של סימנים ומאפייני גוף ואישיות כאלו ואחרים, אך חלק לא פחות חשוב שהם מקבלים בתורשה אלו כמובן מחלות גנטיות ותסמונות כאלו ואחרות. לכן בשנים האחרונות בדיקות סקר גנטיות בהריון וגם שלא בהריון, הפכו לכל כך פופולריות ומצליחות לוודא מחלות שכיחות, כאשר אחוז הסיכון עלול להגיע עד לכדי 25% במקרים מסוימים. על כן בדיקות אלו מתבצעות גם בתכנון היריון וגם בזמן ההיריון, שכן מחלות כמו טיי-זקס המופיע בשיעור של 1:50 בקרב נשים ממוצא אשכנזי, מחלת קוסטף השכיחה בעיקר בקרב יוצאי עירק ועוד מחלות שונות, אשר עלולות להשפיע על יכולותיו המוטוריות של התינוק ולאופן התפתחותו בצורה ניכרת.

  לכסות את כל הסיכונים

  כיום ניתן לבצע בדיקות שכאלו דרך קופות החולים, אך בדיקות סקר גנטיות בהריון וכאלו שיהיו מקיפות מספיק נמצאות בעיקר אצל החברות הפרטיות המעניקות מעטפת בדיקות גנטיות לכל זוג הורים לעתיד. בדיקות אלו מאפשרות בדיקות עדכניות, החל מבדיקות תסמונת הX השביר ועד למחלות ניוון שרירים כאשר חלק לא קטן מהבדיקות יכול להיעשות בצורה ביתית. על כן אחת החברות המומלצות כיום בשוק הישראלי בעבור בדיקות הריון וסקירות גנטיות מתקדמות, היא לא אחרת מאשר חברת Human Test המציעה מגוון סוגים של בדיקות, עם צוות רפואי מומחה, קבלת תשובות מהירות ועוד.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי