בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקת דם קרישיות יתר

  חשיבותה של בדיקת דם קרישיות יתר היא עצומה. וזאת, לאור הסכנה שהדם ייקרש יתר על המידה – ויוביל לכדי אובדן עצום של דם. בדרך כלל, המנגנון של הגוף שלנו מונע באופן טבעי את היווצרותם של דימומים בתוך המערכת של קרישת הדם. עם זאת, ישנם מקרים בהם איזון זה מופר – כאשר התוצאה הינה קרישיות יתר. כדי להימנע ממצב זה, כמו גם מתוצאותיו מסכנות החיים, מומלץ לפנות אל הומן טסט ולקבוע מועד בדיקה אשר תברר עבורכם זאת.

  בדיקת דם קרישיות יתר: חשיבותה של בדיקה זו

  המנגנון הטבעי בגוף של כל אחד ואחת מאתנו מזהה פגיעה בכלי הדם – ומונע את היווצרותם של דימומים. כל זאת, בזכות המערכת של קרישת הדם. עם זאת, במקרים שונים תהליך זה איננו מתרחש – והתוצאה הינה חמורה. כלומר, במצב של קרישיות יתר, הדם נקרש בקלות רבה ויכול לכדי תסחיף ריאתי ואף לשבץ מוחי. מתחילים כמובן עם בדיקת דם לתפקודי קרישה. הבדיקות הרגילות כוללות:

  יש לציין שבדיקת דם רגילה לתפקודי קרישה בדם יכולה להיות תקינה לגמרי – היבט אשר יכול לבלבל את הרופא המטפל. לכן בכל חשד לנוכחות קרישיות יתר מומלץ לבצע בדיקת דם בהקדם האפשרי.

  מצב זה של קרישיות יתר הינו מצב אשר גברים ונשים כאחד סובלים ממנו ובתדירות גבוהה. נשים, למשל, בעלות נטייה משמעותית לחוות מצב זה – בין אם בשל שימוש קבוע בגלולות למניעת הריון, כניסה להריון או טיפול הורמונלי.

  כמו כן, עישון קבוע, השמנת יתר ואף נטייה העוברת בתורשה – היבטים אלו ועוד יכולים להוביל לכדי קרישיות יתר ולסיכונים ממשיים בבריאות האדם. כדי למנוע מצב חמור זה מוקדם ככל הניתן, מומלץ לבצע בדיקת דם קרישיות יתר. בהתאם לתוצאה המתקבלת, כך תוכלו להיערך מבעוד מועד.

  רשימת בדיקות דם לקרישיות יתר:

  בזכות בדיקות אלו, תקבלו תמונה מלאה תוך כ-30 יום. יש לכם הפניה לבדיקות מיוחדות לבדיקת קרישה? פנו אלינו ותקבלו מענה לכל בדיקת מעבדה.

  שירות רפואי מקצועי – לצד יחס אישי ומכבד

  האם אתם נמצאים בקבוצת סיכון לקרישיות יתר? מומלץ לברר זאת בהקדם על ידי לקיחת בדיקת דם. בדיקה זו תוכלו לבצע בביתכם תוך הזמנת שירותי המעבדה של הומן טסט. עסק זה, אשר הוקם בשנת 2012, מתמחה במגוון סוגים של בדיקות דם. עובדי העסק מספקים שירותים נוספים כדוגמת בדיקות הדמיה, בדיקות גנטיות ועוד.

   

  להזמנת בדיקה לחץ כאן

  *** המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר ואינו מחליף יעוץ רפואי

  כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאשה

  כל הבדיקות גנטיותכל הבדיקות א' -ת'

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי