בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

בדיקת דם קרישיות יתר

בדיקת דם קרישיות יתר

29 באפריל 2019

siteadmin

חשיבותה של בדיקת דם קרישיות יתר היא עצומה. וזאת, לאור הסכנה שהדם ייקרש יתר על המידה – ויוביל לכדי אובדן עצום של דם. בדרך כלל, המנגנון של הגוף שלנו מונע באופן טבעי את היווצרותם של דימומים בתוך המערכת של קרישת הדם. עם זאת, ישנם מקרים בהם איזון זה מופר – כאשר התוצאה הינה קרישיות יתר. כדי להימנע ממצב זה, כמו גם מתוצאותיו מסכנות החיים, מומלץ לפנות אל הומן טסט ולקבוע מועד בדיקה אשר תברר עבורכם זאת.

בדיקת דם קרישיות יתר: חשיבותה של בדיקה זו

המנגנון הטבעי בגוף של כל אחד ואחת מאתנו מזהה פגיעה בכלי הדם – ומונע את היווצרותם של דימומים. כל זאת, בזכות המערכת של קרישת הדם. עם זאת, במקרים שונים תהליך זה איננו מתרחש – והתוצאה הינה חמורה. כלומר, במצב של קרישיות יתר, הדם נקרש בקלות רבה ויכול לכדי תסחיף ריאתי ואף לשבץ מוחי. מתחילים כמובן עם בדיקת דם לתפקודי קרישה. הבדיקות הרגילות כוללות:

יש לציין שבדיקת דם רגילה לתפקודי קרישה בדם יכולה להיות תקינה לגמרי – היבט אשר יכול לבלבל את הרופא המטפל. לכן בכל חשד לנוכחות קרישיות יתר מומלץ לבצע בדיקת דם בהקדם האפשרי.

מצב זה של קרישיות יתר הינו מצב אשר גברים ונשים כאחד סובלים ממנו ובתדירות גבוהה. נשים, למשל, בעלות נטייה משמעותית לחוות מצב זה – בין אם בשל שימוש קבוע בגלולות למניעת הריון, כניסה להריון או טיפול הורמונלי.

כמו כן, עישון קבוע, השמנת יתר ואף נטייה העוברת בתורשה – היבטים אלו ועוד יכולים להוביל לכדי קרישיות יתר ולסיכונים ממשיים בבריאות האדם. כדי למנוע מצב חמור זה מוקדם ככל הניתן, מומלץ לבצע בדיקת דם קרישיות יתר. בהתאם לתוצאה המתקבלת, כך תוכלו להיערך מבעוד מועד.

רשימת בדיקות דם לקרישיות יתר:

בזכות בדיקות אלו, תקבלו תמונה מלאה תוך כ-30 יום. יש לכם הפניה לבדיקות מיוחדות לבדיקת קרישה? פנו אלינו ותקבלו מענה לכל בדיקת מעבדה.

שירות רפואי מקצועי – לצד יחס אישי ומכבד

האם אתם נמצאים בקבוצת סיכון לקרישיות יתר? מומלץ לברר זאת בהקדם על ידי לקיחת בדיקת דם. בדיקה זו תוכלו לבצע בביתכם תוך הזמנת שירותי המעבדה של הומן טסט. עסק זה, אשר הוקם בשנת 2012, מתמחה במגוון סוגים של בדיקות דם. עובדי העסק מספקים שירותים נוספים כדוגמת בדיקות הדמיה, בדיקות גנטיות ועוד.

 

להזמנת בדיקה לחץ כאן

*** המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר ואינו מחליף יעוץ רפואי

כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאשה

כל הבדיקות גנטיותכל הבדיקות א' -ת'

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


עוד בנושא

החלפת קטטר בבית

החלפת קטטר בבית החולה הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות...
קרא עוד

בדיקת דם ללב

בדיקות דם ללב למניעת התקף לב טיפול רפואי נכון, הוא לא רק טיפול באירועים אקוטיים ומסכני חיים. גם לאורך ימי השגרה אתם צריכים ורוצים להשקיע את כל המשאבים כדי להבטיח שכל מערכות הגוף עובדות בצורה תקינה. במיוחד, אם מדובר על מערכות ותפקודים חיוניים שכל כשל בהם יכול להיות קטלני, דוגמת מערכת הלב. על כן, רבים כיום מעוניינים לבצע בדיקת דם ללב...
קרא עוד

(PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב. בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב. לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני - התקפי הלב. ההתקף...
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי