בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

בדיקת סמים בשתן

בדיקת סמים בשתן

3 ביוני 2020

siteadmin

מדובר באתגר הקשה ביותר מבחינתם של רבים, אך ההתמכרות לסמים היא חלק בלתי נפרד מהחיים. אי אפשר להבין באמת את הצורך העז של המכור למנת הסם, ועם כל הקושי שבדבר, לא תמיד יש לצופה מן הצד דרך אמתית להציע עזרה וסיוע. ואולם, אם אתם רוצים לעשות את הצעדים הראשונים בחזרה לחיים נורמטיביים ואיכותיים, נטולי סמים וחומרים מסוכנים, הצעד הראשון והמתבקש הוא לבצע בדיקת סמים בשתן. היום בדיקה זו נחשבת לבדיקה הכי אמינה ומהימנה, שנותנת תמונה מלאה על כמות הסם וסוג הסם שצרך המכור. חברת Human Test מאפשרת לכל אחד לבצע בדיקת סמית בשתן, בחשאיות מלאה ועם סודיות רפואית מובטחת, כדי לקחת את הצעדים הראשונים לעבר החלמה מהתמכרויות.

הזמנת בדיקת סמים בשתן עד לבית – לשמירה על דיסקרטיות מלאה

ישנן סיבות רבות שיכולות להניע יחידים או קבוצות לבצע בדיקת סמים בשתן. זו היא בדיקה קלה לביצוע עם משמעות רבה מאוד, ולכן היא משמשת לאירועים כמו:

 

  • אבחון – אם אתם לא רוצים להמשיך את תהליך ההתדרדרות המהיר לסמים קשים, שיכול פגוע אנושות בגוף שלכם, כדאי לקחת אחריות על המצב. את האחריות למצבכם, אתם צריכים לקחת מתוך ידיעה ברורה אודות המצב שלכם. לעיתים רבות קשה לזכור מתי הייתה הפעם האחרונה שצרכת מנת סם, ולכן בדיקת סמים בשתן יכולה לעשות סוף להתמכרות.
  • טיפול ארוך טווח – גם שנים לאחר הביקור במרכז הגמילה, כאשר החיים ממשיכים והכל נראה יחסית בסדר, אתם יכולים לעבור בדיקה יזומה או כפויה, כדי להיות לשמור על רציפות ועל מרחק מהסמים. הבדיקות מזכירות לכם מה היא המטרה הסופית ולמה כל כך חשוב לכם לשמור על נפש בריאה וגוף נקי.
  • הרתעה ומניעה – במיוחד בעולמות הספורט ובמקצועות הביטחון השונים, בדיקות סמים בשתן הם כלי הרתעה ומניעה מאוד חזק. אם אתם רוצים לשמור על העובדים בארגון שלכם נקיים מסמים, אתם יכולים לקבוע את הבדיקות מראש או להפתיע את הצוות, ולקבל תוצאות מהירות ואמינות, שישמשו אתכם להתנהלות הכללית בחברה.

 

בדיקת סמים בשתן בבית שלכם עם חברת Human Test

בכל מה שנוגע לטיפול בסמים, הצורך הכי ברור הוא אבחון מהיר. שכן כך, ניתן לעצור את כדור השלג ולשמור על בריאות לאורך שנים ארוכות. אנו בחברת Human Test מלווים מכורים בתהליכי שיקום ומאפשרים לכל מטופל לקבל את תוצאות הבדיקה במהירות כדי להגיב להן בזמן ולמנוע התדרדרות מהירה במצב הרפואי.

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


עוד בנושא

(PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב. בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב. לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני - התקפי הלב. ההתקף...
קרא עוד

בדיקת פקטור V ליידן (Factor V Leiden )

בדיקת פקטור V ליידן  Factor V Leiden blood test Фактор V Лейден Thrombophilie par mutation du facteur V מה זה פקטור V ליידן פקטור V Leiden מתייחס למוטציה בגן המייצר חלבון הנקרא גורם (קרישה)  V אשר מעורב בתהליך קרישת הדם. החלבון פקטורV  נקרא גם גורם קרישה V, proaccelerin או פקטור לבילי. סיכונים הקשורים גורם V Leiden V אנשים בעלי הגן עם גורם...
קרא עוד

הורמונים♦Hormones blood test♦Гормональный баланс♦Analyse des hormones

הורמונים Hormones blood tes Гормональный баланс Analyse des hormones   להזמנת בדיקה לחץ כאן *** המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר ואינו מחליף יעוץ רפואי כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאשה כל הבדיקות גנטיותכל הבדיקות א' -ת'
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי