בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקת STD באופן פרטני ולא פולשני

  מחלות מין נרכשות לרוב באמצעות מגע מיני. המיקרואורגניזמים הגורמים להם עוברים מאדם לאדם דרך דם, זרע או נוזלי גוף אחרים. אלו הן מחלות ערמומיות מאוד, כי אדם בריא יכול להידבק בהן ואפילו לא להבחין בסימפטומים. היעדר תכוף של תסמינים הוא אחת הסיבות לכך שרופאים מעדיפים לא לקרוא להם מחלות, אלא זיהומים המועברים במגע מיני. כדי לוודא כי אתם בריאים, ניתן לבצע בדיקת STD פרטית בעזרתם של הומן טסט. הומן טסט יבצעו את הבדיקה הדרושה אצלכם ביית, מבלי לגרום לכם למבוכה מהמעמד. הבדיקה מתבצעת במהירות על ידי אחות מוסמכת ואתם תוכלו להמשיך את היום שלכם ללא שינויים מהותיים.

  מאיפה מגיעות מחלות מין?

  מחלות אלה נגרמות על ידי הסוגים הבאים של מיקרואורגניזמים:

  • חיידקים (זיבה, עגבת, כלמידיה)
  • טפילים (טריכומוניאזיס),
  • וירוסים (וירוס פפילומה אנושי, הרפס ווגינלי, HIV).

  פעילות מינית גבוהה ממלאת תפקיד משמעותי בהעברה של גורמי מחלות אחרים, אם כי ניתן להידבק בהם ללא מגע מיני. אלה כוללים הפטיטיס A, B ו-C, וסוגים מסוימים של מחלות מעיים.

  כיצד מתבצעת בדיקת STD פרטית?

  אם אתם פעילים מינית והתסמינים שלכם מצביעים על זיהום אפשרי, בדיקת STD פרטית פשוטה יכולה לעזור באיתור הגורם המדויק לזיהום. בדיקות מעבדה אלה כוללות:

  • בדיקת דם- בדיקה זו עוזרת לזהות HIV או עגבת מתקדמת.
  • בדיקת שתן – כדי לאשר נוכחות של זיהום.
  • בדיקת נוזלי גוף- לרוב, בדיקה זו מתבצעת בנוכחות פצעים באברי המין.

  אם המחלה נגרמת על ידי חיידק, קל יחסית לטפל בה. ניתן לשלוט בזיהומים ויראליים, אך לא לרפא לחלוטין. בהתאם לסוג הזיהום (חיידקי, ויראלי, טפילי), 2 סוגי תרופות משמשות לרוב לטיפול בזיהומים באברי המין: אנטיביוטיקה או תרופות אנטי-ויראליות.

  ברגע שאתם מתחילים לקחת אנטיביוטיקה, זה קריטי להשלים את הטיפול המלא. אם מסיבה כלשהי אינכם יכולים לקחת אותם, הקפידו ליידע את הרופא שלכם. בנוסף, במהלך הטיפול בזיהומים מיניים, יש צורך להימנע לחלוטין ממערכות יחסים קרובות.

  תרופות אנטי-ויראליות. אם החולה נוטל תרופות אנטי-ויראליות, סביר להניח שנגיף הרפס יפריע לו. כמו כן, תרופות אנטי-ויראליות עוזרות לטפל בתסמיני מחלת ה- HIV במשך שנים רבות. יחד עם זאת, הנגיף לא נעלם לשום מקום ועדיין יכול להיות מועבר לאדם בריא.

  אם התסמינים שלכם מטרידים אותכם או שאתם רק רוצים להיבדק למחלות מין, חייגו להומן טסט. בהומן טסט תוכלו לעבור במהירות ובסודיות בדיקת STD פרטית.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי