בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקות כבד – צלצול התראה לאחד מן המטופלים שלנו

  האם הרגשת מעין מחשבה מצמררת במעמקי המוח שלך, שאתה צריך לבדוק את הבריאות אבל החלטת לדחות את זה עד לשנה הבאה? אם כן, אתה כמו רבים ממטופלים שלנו, במיוחד אלה שיודעים שאורח החיים שלהם אינו אידיאלי, אבל לא רוצים להתמודד עם העובדות. אבל לפעמים אפילו בדיקה ביעילות פחות ממיטבית יכולה להניע לעשות את השינויים באורח החיים שאתה צריך לעשות. הדבר הטוב הוא שרוב הבעיות שנובעות מאורח החיים הלא בריא, שמזהים מוקדם, יכולות להיות הפיכות על ידי שינוי בהתנהגות כמו הרגלי שתיית אלכוהול, אכילה או אימונים גופניים. זה נכון במיוחד לגבי הכבד – לכבד יש יכולת מדהימה של התחדשות וריפוי עצמי – אבל אתה זה שצריך לתת לכבד את המנוחה.

  כל זה הוכח השבוע על ידי אחד המטופלים שלנו, בואו נקרא לו דוד. הבחור אחרי תקופת חגים שמלווה בצריכה מופרזת של מאכלים טעימים ואלכוהול טוב החליט לעשות בדיקות דם להערכת תפקוד הכבד שלו. דוד ידע ששתייה מרובה עלולה להיות מזיקה לבריאותו, אבל, כמו רבים אחרים, חשב שהכבד שלו יכול להתמודד עם כל מה שהחגים יכולים לגרום לו: "בדרך כלל, בתקופת החג הייתי מתחיל לשתות בצהריים וממשיך בכמויות קטנות, אבל לא יותר מדי, עד הלילה, אף פעם לא השתכרתי ממש, אבל במחשבה חוזרת, שתיתי משהו כמו בקבוק יין ליום במצטבר."

  דוד עשה בדיקות דם לתפקודי כבד. "לא הייתי מודאגת כלל מהתוצאות – ציפיתי שאקבל תשובות נורמליות לגמרי, אז ראית שהבדיקות של תפקודי הכבד שלי הראו שרמת האנזימים של הכבד בדם בעלייה משמעותית, וקראתי שהמשמעות של הדבר הוא שהכבד מראה סימנים של דלקת הייתי המום ודאגתי מאוד. כבר חשבתי על הרעיון של ויתור על אלכוהול במשך שארית בחגים ותוצאות אלו בהחלט נתנו לי את הפוש האחרון שהייתי צריך לעשות בשביל זה."

  לאחר ניתוח הממצאים, הרגענו את דוד, והסברנו שהוא צריך לתת לכבד שלו הפסקה מלאה מאלכוהול, הדלקת צריכה להירגע בזמן זה ורמות האנזימים בדם שלו צריכות לחזור לנורמה. הצענו לחזור על בדיקות תפקודי הכבד שלו אחרי מספר שבועות ולצמצם את השתייה שלו בעתיד.

  דוד, כמו רבים מאתנו, היה צריך לראות את ההוכחות של מה אורח החיים שלו היה גורם לגופו לפני שהוא היה מוכן להשקיע מאמץ בלשנות אורח חיים. בדיקת דם פשוטה יכולה לתת לך את המידע הדרוש לך כדי לראות מה קורה בתוך הגוף שלך הרבה לפני שיש לך סימפטומים, דבר שנותן זמן לפעות ולמנוע התפתחות מחלות בעתיד. דוד שמח מאוד ומציע לאחרים לקבל את צלצול ההתראה הזה כמה יותר מוקדם שניתן!

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי