בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

בדיקות כבד – צלצול התראה לאחד מן המטופלים שלנו

בדיקות כבד – צלצול התראה לאחד מן המטופלים שלנו

21 בנובמבר 2018

siteadmin

האם הרגשת מעין מחשבה מצמררת במעמקי המוח שלך, שאתה צריך לבדוק את הבריאות אבל החלטת לדחות את זה עד לשנה הבאה? אם כן, אתה כמו רבים ממטופלים שלנו, במיוחד אלה שיודעים שאורח החיים שלהם אינו אידיאלי, אבל לא רוצים להתמודד עם העובדות. אבל לפעמים אפילו בדיקה ביעילות פחות ממיטבית יכולה להניע לעשות את השינויים באורח החיים שאתה צריך לעשות. הדבר הטוב הוא שרוב הבעיות שנובעות מאורח החיים הלא בריא, שמזהים מוקדם, יכולות להיות הפיכות על ידי שינוי בהתנהגות כמו הרגלי שתיית אלכוהול, אכילה או אימונים גופניים. זה נכון במיוחד לגבי הכבד – לכבד יש יכולת מדהימה של התחדשות וריפוי עצמי – אבל אתה זה שצריך לתת לכבד את המנוחה.

כל זה הוכח השבוע על ידי אחד המטופלים שלנו, בואו נקרא לו דוד. הבחור אחרי תקופת חגים שמלווה בצריכה מופרזת של מאכלים טעימים ואלכוהול טוב החליט לעשות בדיקות דם להערכת תפקוד הכבד שלו. דוד ידע ששתייה מרובה עלולה להיות מזיקה לבריאותו, אבל, כמו רבים אחרים, חשב שהכבד שלו יכול להתמודד עם כל מה שהחגים יכולים לגרום לו: "בדרך כלל, בתקופת החג הייתי מתחיל לשתות בצהריים וממשיך בכמויות קטנות, אבל לא יותר מדי, עד הלילה, אף פעם לא השתכרתי ממש, אבל במחשבה חוזרת, שתיתי משהו כמו בקבוק יין ליום במצטבר."

דוד עשה בדיקות דם לתפקודי כבד. "לא הייתי מודאגת כלל מהתוצאות – ציפיתי שאקבל תשובות נורמליות לגמרי, אז ראית שהבדיקות של תפקודי הכבד שלי הראו שרמת האנזימים של הכבד בדם בעלייה משמעותית, וקראתי שהמשמעות של הדבר הוא שהכבד מראה סימנים של דלקת הייתי המום ודאגתי מאוד. כבר חשבתי על הרעיון של ויתור על אלכוהול במשך שארית בחגים ותוצאות אלו בהחלט נתנו לי את הפוש האחרון שהייתי צריך לעשות בשביל זה."

לאחר ניתוח הממצאים, הרגענו את דוד, והסברנו שהוא צריך לתת לכבד שלו הפסקה מלאה מאלכוהול, הדלקת צריכה להירגע בזמן זה ורמות האנזימים בדם שלו צריכות לחזור לנורמה. הצענו לחזור על בדיקות תפקודי הכבד שלו אחרי מספר שבועות ולצמצם את השתייה שלו בעתיד.

דוד, כמו רבים מאתנו, היה צריך לראות את ההוכחות של מה אורח החיים שלו היה גורם לגופו לפני שהוא היה מוכן להשקיע מאמץ בלשנות אורח חיים. בדיקת דם פשוטה יכולה לתת לך את המידע הדרוש לך כדי לראות מה קורה בתוך הגוף שלך הרבה לפני שיש לך סימפטומים, דבר שנותן זמן לפעות ולמנוע התפתחות מחלות בעתיד. דוד שמח מאוד ומציע לאחרים לקבל את צלצול ההתראה הזה כמה יותר מוקדם שניתן!

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


עוד בנושא

החלפת קטטר בבית

החלפת קטטר בבית החולה הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות...
קרא עוד

בדיקת דם ללב

בדיקות דם ללב למניעת התקף לב טיפול רפואי נכון, הוא לא רק טיפול באירועים אקוטיים ומסכני חיים. גם לאורך ימי השגרה אתם צריכים ורוצים להשקיע את כל המשאבים כדי להבטיח שכל מערכות הגוף עובדות בצורה תקינה. במיוחד, אם מדובר על מערכות ותפקודים חיוניים שכל כשל בהם יכול להיות קטלני, דוגמת מערכת הלב. על כן, רבים כיום מעוניינים לבצע בדיקת דם ללב...
קרא עוד

(PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב. בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב. לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני - התקפי הלב. ההתקף...
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי