בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  תרביות דם

  תרביות דם מתבצעות כאשר יש צורך לבדוק נוכחות של מיקרואורגניזמים בדם המטופל. רוב המעבדות יכולות לספק תוצאות עבור תרביות דם תוך יומיים עד חמישה ימים. לאחר יומיים הדגימה תיבדק לנוכחות מיקרואורגניזמים, והמעבדה תתאר את התוצאות בדוח ראשוני. זה חשוב מכיוון שהמיקרואורגניזמים הנפוצים ביותר ועלולים להיות מסוכנים נמצאים בדרך כלל במהלך היומיים הראשונים. המעבדה תבדוק שוב את המדגם בעוד יומיים עד חמישה ימים ותספק דוח סופי. בהתאם לאורגניזמים שנמצאו, המעבדה עשויה להמליץ ​​על בדיקות נוספות. אם אתם מעוניינים בתוצאות מדויקות ומהירות, תוכלו להשתמש בשירותי המעבדה המקצועיים והפרטיים של הומן טסט.

  מהן התוצאות האפשריות של תרביות דם?

  לא נצפה גידול לאחר יומיים: זוהי תוצאה ראשונית; המשמעות היא שלא נצפתה גידול של מיקרואורגניזם בדגימת הדם לאחר יומיים.

  לא נצפתה צמיחה לאחר חמישה ימים: עבור רוב תרביות הדם, זהו הדוח הסופי; המשמעות היא שלא נצפתה גידול חיידקי בדגימת הדם לאחר חמישה ימים.

  אם מיקרואורגניזמים בכל מקרה נמצאים בדם שלכם, הבדיקה הבאה תכלול קביעה איזה סוג של מיקרואורגניזמים קיימים. לצורך בדיקה זו, חלק מהמיקרואורגניזמים בדגימת הדם מועברים לצלחת מיוחדת הנקראת צלחת אגר דם. מיקרואורגניזמים גדלים על צלחת פטרי בדם למשך יום עד יומיים ויוצרים קבוצות עגולות קטנות הנקראות מושבות. כאשר המושבות הופכות לגדולות מספיק, חלקן מוסרות ומוכנסות למכונות מיוחדות שיכולות לקבוע בדיוק אילו מיקרואורגניזמים קיימים. התוצאות של בדיקה זו יכללו את שם המיקרואורגניזם שנמצא.

  הכנה לבדיקת דם לתרביות

  אינדיקציות לתרבית דם הן:

  • למטופל יש חום גבוה שנמשך תקופה ארוכה מבלי להראות תסמינים קליניים;
  • חשד למחלות זיהומיות או זיהום תוך-וסקולרי;
  • דיכוי חיסוני.

  במידה ויש חשד לנוכחותם של מיקרואורגניזמים בדם המטופל הוא מופנה לביצוע בדיקת תרביות דם. את הדם חשוב לקחת באופן מדויק וסטרילי, כדי למנוע כניסת חיידקים למבחנה, ולא לפגוע בתוצאות הבדיקה. לאחר גילוי נוכחותם וסוגם של החיידקים ניתן לקבל את הטיפול המתאים ביותר, שסוף סוף יכול לגרום לכם להרגיש טוב יותר. לביצוע הבדיקה ללא יציאה מהבית ומתנה ארוכה בתורי המרפאה, צרו קשר עם הומן טסט עוד היום, ואחות מוסמכת ומקצועית תגיע אליכם בכל זמן שנוח לכם.

  בדיקת תרבית דם

  בדיקת תרבית דם

  המושג בדיקת תרבית דם מתייחס לבדיקת מעבדה שבה לוקחים דם ממטופל, ואז עובדי המבדה מגלים במהלך המחקר האם מיקרואורגניזמים כלשהם חדרו לדמו של האדם. תרבית דם עוזרת להבהיר כמה נקודות חשובות בבת אחת: לאשר או להפריך פתוגנים זיהומיים, לזהות מיקרואורגניזמים ולהתאים טיפול אנטיביוטי. כדי לבצע את הבדיקה עוד באותו היום, מבלי להמתין בתורים ארוכים, וכמובן לקבל תוצאה מדויקת במינים זמן, תוכלו לפנות לשירותי המעבדה הפרטיים של הומן טסט.

  מתי מבצעים בדיקת תרבית דם?

  בדיקת תרבית דם מבוצעת כאשר קיים חשד לזיהום בדם. החשד יכול להיגרם מתסמינים של החולה בצורת חום, הלם וצמרמורות, זיהומים מקומיים קשים (למשל דלקת ריאות), לחץ דם גבוה ועלייה חדה בקשיי נשימה. אם התסמינים מאושרים, והופכים לקליניים, יש לקחת את הבדיקה בהקדם האפשרי. עדיף לאסוף דם לפני השימוש בתרופות אנטיביוטיות על מנת לקבל תמונה אובייקטיבית יותר.

  מדוע מתבצעת תרבית דם?

  עושים בדיקת תרבית דם כאשר יש סיבה להאמין שדמו של אדם עשוי להכיל מיקרואורגניזמים, כגון חיידקים או פטריות. מיקרואורגניזמים בדרך כלל אינם נמצאים בדם. עם זאת, הם יכולים להיכנס לדם לאחר פציעה או זיהום של העור, הריאות, דרכי השתן או מערכת העיכול. ברגע שהם נכנסים לדם, מיקרואורגניזמים יכולים להתפשט בכל הגוף. אנשים עם מיקרואורגניזמים בדמם נמצאים בסיכון גבוה לפתח מחלות קשות כגון אנדוקרדיטיס (זיהום בלב), דלקת קרום המוח (זיהום במוח ובחוט השדרה) ועוד.

  כיצד מתבצעת תרבית דם?

  בדיקת תרבית דם מתבצעת על ידי לקיחת דגימת דם קטנה והשארתה במעבדה למשך זמן מסוים כדי לראות אם מיקרואורגניזמים כלשהם מתחילים לצמוח. השלב הראשון של הבדיקה הוא למלא שני בקבוקונים קטנים ב-10 עד 12 מיליליטר של דם. בקבוקון אחד נקרא אירובי מכיוון שהדם בפנים ייחשף לחמצן במהלך הבדיקה. הבקבוקון השני נקרא אנאירובי מכיוון שהדם שבתוכו לא ייחשף לחמצן במהלך הבדיקה. השוואה זו הכרחית מכיוון שחלק מהחיידקים אינם יכולים לשרוד בנוכחות חמצן. הבקבוקונים ממוקמים באינקובטור למשך מספר ימים. האינקובטור מחמם את הדגימות עד 37 מעלות צלזיוס. זה מחקה את הטמפרטורה בתוך הגוף ומאפשר למיקרואורגניזמים לצמוח. לביצוע תרבית דם וקבלת תוצאה חד משמעית לגבי נוכחות של מיקרואורגניזמים בדמכם, צרו קשר עם הומן טסט.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי