בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  (PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

  PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב.

  בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב.

  לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני – התקפי הלב. ההתקף הוא כמו "רוצח השקט"-תוקף פתאום, בשקט ,ללא תלונות או תסמינים מקדימים. הסיבה לכך היא מחלת לב כלילית. ניתן לטפל בהתקפי לב ואפילו למנוע את ההתקף במידה ויודעים את הבעיה.

  אז איך עוצרים את ה "רוצח השקט" ,איך מקדימים את התקף הלב? לעיתים אין סימנים מקדימים לכך. כתוצאה ממחלת לב כלילית וכתוצאה ממחלת העורק כלילי- הגוף שלנו מפריש חומרים מסוימים(ביומרקרים-biomarkers). על ידי מדידה של "רמת "חומרים האלו ניתן לחזות את התקף הלב ואפילו למנוע ההתקף במידה ואתה נמצא בקבוצת סיכון למחלה.

  דע את הסיכון להתקפי לב !

  ניתן לחזות עד 5 שנים קדימה את הסיכוי להתקף הלב ! וזהו מספיק זמן כדי למנוע את המחלה המתקרבת.

  ביומרקרים וכיצד הם קשורים להתקפי לב?

  יש הרבה סיבות למחלה הכלילית של הלב. מהות המחלה -הצטברות פלאק (משקע) שומני שפוגע בחומרה בדפנות של כלי דם כלילים בלב. הפלק שגודל ומתקשה ומתחיל לסגור את העורק ומעבר חמצן לשריר הלב. בשלבים מאוחרים יותר- הפלק גודל ו"קורע" את הדופן של כלי דם הכלילי וחוסם אותו. כתוצאה מן החסימה -ישנה הפסקה מלאה של זרימת דם. המצב הזו חמור מאוד ויכול לגרום למוות מידי או לנכות קשה.

  כתוצאה מפגיעה בדופן של כלי הדם הכלילי ישנה הפרשה של חומרים מיוחדים- ביומרקרים – חלבונים אי-יציבים  (Unstable Biomarkers).

  לכן בדיקת נוכחות של ביומרקרים בדם יכולה לחזות את התפתחות של המחלה הלבבית שמסכנת את האדם, ונותנת תמונה עדכנית של המצב הלבבי בכדי למנוע התקף הלב המסוכן.

   מה זה מבחן  PULS?

  PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test) בדיקת דם לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים).היא בעצם בדיקת PULS, שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב.

  בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב.

   PULS CARDIAC TEST™ (Protein Unstable Lesion Signature Test)

  PULS CARDIAC TEST™ (Protein Unstable Lesion Signature Test)

  ראה בדיקה לדוגמה כאן.

  מי חייב להיבדק ?

  אם נבדק מעל גיל 40 ללא היסטוריה של התקפי לב בעבר.

  ( אםנבדק בגיל פחות מ 40 אבל עם גורמי סיכון או היסטוריה משפחתית)

  מומלץ לבצע בדיקת PULS אם יש לכם אחד או יותר מגורמי הסיכון הבאים:

  • תזונה לקויה
  • עודף משקל
  • חוסר פעילות גופנית
  • סוכרת
  • עישון
  • מרבים שימוש באלכוהול
  • שימוש בסמים
  • רמת כולסטרול גבוה

  כ- 80% מהתקפי הלב אפשר למניעה. גילוי מוקדם של ביומרקרים אי יציבים, בשילוב עם טיפול להפחתת גורמי סיכון, יכולים למנוע למחלות לב והתקפי לב .

  למי מתאימה הבדיקה?

  אם הם חוששים לבריאות הלב שלך מכיוון ש-:

  • יש לך גורמי הסיכון למחלות לב
  • יש לך גורמי הסיכון להתקף לב

  יש לציין שבדיקת כולסטרול אצל למעלה מ-50% מן המקרים של התקפי הלב הם בעלי רמות כולסטרול תקינות ולכן בדיקת כולסטרול בלבד אינה מספקת תמונה מלאה .

  כיצד ניתן להיבדק?

  הזמנת בדיקת PULS פשוטה מאוד. יש אפשרות לקבל שירות ביקור אחות עד לביתכם או להגיע למרפאתנו.

  מדובר על דגימת דם ורידי פשוטה.

  תוכלו להזמין את המבחן כאן.

  פיענוח והסבר תוצאות ההבדיקה

  תוצאות בדיקת ה- PULS שלך יכללו:

  • פרופיל הלב שמותאם אישית עם רמת ביומרקרים אי יציבים בלב והסיכוי להתקף לב
  • "גיל הלב" אמיתי שמדגיש את היחס של קבוצת הגיל והמין שלך.
  • שינויים מומלצים באורח החיים שעשויים לעזור לשמור או להפחית את הסיכוי להתקף לב.
  • חיזוי לחמש שנים של הנבדק והפרוגנוזה להתקף לב

  תוצאות לדוגמה כאן

  רופא קרדיולוג ילמד את ההיסטוריה הרפואית שלך(כולל גיל, מגדר, מחלות רקע),ילמד את דוח תוצאות הבדיקות PULS וייתן המלצות :

  • לשינויים באורח החיים
  • לטיפול תרופתי מונע
  • לטיפול בבעיה במידה וקיימת
  • לביצוע בדיקות נוספות במידה ויש תוצאות חריגות.

  1.) Murphy, et al. Deaths: Final Data for 2010. National Vital Statistics Reports, 2013; 61; Issue 4
  2.) "The Top 10 Causes of Death." WHO. World Health Organization, 1 May 2014. Web. 10 Mar. 2015.
  3.) Sachdeva, et al. Lipid levels in patients hospitalized with coronary artery disease: An analysis of 136,905 hospitalizations in Get With The Guidelines. AHJ. 2009; 157; Issue 1
  4.) Cross, et al. Coronary risk assessment among intermediate risk patients using a clinical and biomarker based algorithm developed and validated in two population cohorts. Curr Med Res Opin. 2012 Nov;28; Issue 11:1819-30
  5.) Nolan, et al. Analytical performance validation of a coronary heart disease risk assessment multi-analyte proteomic test. Expert Opin Med Diagn. 2013 Mar;7; Issue 2:127-36.
  6.) Fleisher, et al. 2014 ACC/AHA Guideline on Perioperative Cardiovascular Evaluation and Management of Patients Undergoing Noncardiac Surgery. J Am Coll Cardiol. 2014; 64; Issue 22
  7.) *Based on physician and patient testimonials.
  8.) Stary, et al. A Definition of Advanced Types of Atherosclerotic Lesions and a Histological Classification of Atherosclerosis. Circulation.1995; 92: 1355-1374
  9.) van der Wal, Becker. Atherosclerotic plaque rupture – pathologic basis of plaque stability and instability. Cardiovascular Research. 1999 Feb 1; 41; Issue 2.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני – התקפי הלב. ההתקף הוא כמו "רוצח השקט"-תוקף פתאום, בשקט ,ללא תלונות או תסמינים מקדימים. הסיבה לכך היא מחלת לב כלילית. ניתן לטפל בהתקפי לב ואפילו למנוע את ההתקף במידה ויודעים את הבעיה.אז איך עוצרים את ה "רוצח השקט" ,איך מקדימים את התקף הלב? לעיתים אין סימנים מקדימים לכך. כתוצאה ממחלת לב כלילית וכתוצאה ממחלת העורק כלילי- הגוף שלנו מפריש חומרים מסוימים(ביומרקרים-biomarkers). על ידי מדידה של "רמת "חומרים האלו ניתן לחזות את התקף הלב ואפילו למנוע ההתקף במידה ואתה נמצא בקבוצת סיכון למחלה.דע את הסיכון להתקפי לב !

   יש אינספור דרכים לשמור על הבריאות, וכולנו מנסים כל הזמן לשפר את המצב הבריאותי שלנו. ואולם, הדרך המוכחת והבטוחה ביותר לאפשר לעצמכם לחיות חיים מלאים ובריאים, עוברת במידע רפואי וקליני שאתם אוספים אודות הפעילות של מערכות הגוף השונות. אחד החששות הכי גדולים של רבים מאוד בעולם, הוא בריאות ותקינות מערכת הלב והדם. על בסיס יום-יומי ישנם רבים מאוד שהולכים לעולמם, בין רגע, מאירועי לב שונים. כיום, בזכות טכנולוגי בשם בדיקת PULS ניתן לגלות מראש היתכנות לאירועים לבביים אלו, ובהתאמה גם ליצור תוכנית טיפול לטווח הארוך. הצוות המקצועי של חברת Human Test מציע לכם לקבל בדיקת PULS פרטית עד לדלת הבית שלכם, שתעזור לכם לשמור על בריאות הלב.

   לסובלים מאירועים קרדיולוגיים במשך שנים רבות מאוד לא הייתה כל דרך לזהות או לאמת מראש את החשש אודות מצבם הבריאותי. המציאות הזו משתנה בשנים האחרונות עם כניסתה לשוק של בדיקת PULS, שעונה על צרכים רבים ומאפשר לאתר בעיות בריאותיות במערכת הלב. בבדיקת דם פשוטה אחת, אתם יכולים לקבל מידע אודות חלבונים קריטיים למערכת הלב, שהימצאותם או חסרונם היא סימן לבאות. המרכיבים הביולוגיים הללו, מצויים באופן טבעי בגופנו בכמות יציבה, ומסייעים למערכת הדם לתפקד בצורה בריאה לאורך שנים. ואולם, עם הסימן הראשוני לחוסר היציבות בכמות החלבונים, ניתן להתחיל לאבחן באופן אקטיבי מחלות וסיכונים ללב.
   למרות הנחת הייסוד הרווחת, רוב האנשים שנפטרו או נפגעו מאירועים לבביים, לא סבלו מעודפי שומנים בדם, ולא הראו סימנים מוקדמים חיצוניים לאירועים מסכני החיים האלו. ולכן, אם חשובה לכם בריאות הלב שלכם ואתם רוצים להאריך ימים, בדיקת PULS קצרה תוכל להעניק לכם את הידע הנחוץ לכם לטיפול המשך איכותי.

   במידה רבה התורשה והביולוגיה הם אלו אשר קובעות את אורחות החיים שלנו, ואין אדם שלא מודע לכך. אם אתם מכירים בהיסטוריה הרפואית המשפחתית שלכם, ייתכן מאוד שאתם ערים להיתכנות אירוע לבבי, כשם שהקרובים אליכם חוו בעבר. ולכן, כדי לאפשר לעצמכם לחיות בחופשיות וללא חששות, תרצו לבצע את כל הבדיקות שאפשר ולהיות במעקב קבוע אחר המצב הגופני שלכם. ואנחנו, בחברת Human Test, מבינים את הצורך הזה ועושים את כל המאמצים, באופן קבוע, להביא את הבדיקות עד אליכם.

   עוד בנושא

   חומצות אורגניות בשתן

   בדיקה של חומצות אורגניות בשתן מתבצעת בחולים עם חשד למגוון רחב של הפרעות מטבוליות. קבוצת המחלות המטבוליות התורשתיות כוללת כ-150 מחלות המאופיינות בהפרשה מוגברת של חומצות אורגניות בשתן. רוב המחלות קשורות להפרות של שלב מסוים של קטבוליזם של חומצות אמינו. להתאמת הטיפול הנכון ביותר, חשוב לבצע בדיקות מתאימות לבירור המצב הבריאותי שלכם. רק כך הרופא המטל יוכל לתת מענה לבעיות...
   קרא עוד

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון

   בדיקת דם לגילוי תסמונת דאון נועדה לזהות הריונות בסיכון גבוה ללדת תינוק עם תסמונת דאון. בדיקות אלו מורכבות מבדיקת דם ואולטרסאונד. ישנם סוגים שונים של בדיקות לזיהוי תסמונת דאון. הבדיקה המומלצת תלויה בשלב ההריון בו האישה פונה לייעוץ. תוכנת מחשב מחשבת את הסיכוי לעובר עם תסמונת דאון, בהתאם לגיל האם, גיל ההריון ותוצאות בדיקת הדם. אם תוצאת הניתוח מצביעה על...
   קרא עוד

   בדיקת חלבון עוברי

   בדיקת חלבון עוברי בודקת 3 חלבונים בדם האם ומתאם את התוצאה לגיל העובר, גיל האם ומשקל הגוף ונתונים נוספים. הבדיקה מזהה יותר מ-65% מהעוברים בסיכון לפתח תסמונת דאון וכן מסייעת באבחון מומים נוספים, בעיקר מומים במערכת העצבים המרכזית של העובר. ניתן לבצע בדיקה נוספת להורמונים המאפשרת לזהות 70% -75% מהעוברים עם תסמונת דאון. כדי להיות תמיד עם יד על הדופק,...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי