בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  אחות פרטית

  שרותי אחות פרטית

  • אחות פרטית בביתכם
  • אחות לזריקה
  • אחות לבדיקת/דגימת דם
  • אחות למתן אינפוזיה
  • אחות לביצוע אקג
  • אחות לביצוע חבישות
  • אחות לביצוע חוקן
  • אחות לטיפול בפיק ליין (Picc Line)
  • אחות למחקר

  שירות אחיות פרטיות

  שירות אחיות פרטיות הינו חשוב במיוחד, משפר את איכות חייכם ולעתים אף עשוי להיות קריטי ומציל חיים. פעמים רבות, אנו נתקלים במצב בו בתי וקופות החולים עמוסים, והצוות רפואי אינו מסוגל לספק מענה מהיר ובקשתינו אינן נענות. בכל מקרה בו אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהי או נתקלים בצורך לקבל ייעוץ ומענה מידי גורם רפואי מוסמך, שירות אחות פרטית מהווה פתרון נוח ואיכותי שיעניק לכם תחושת ביטחון ושקט נפשי. שירות אחיות פרטיות מהווה חלק משירותי רפואה מתקדמת עד הבית, כאשר אחות מסומכת, מיומנות ומנוסה, תגיע לביתכם בכל שעה ותספק מענה לכל בעיה וצורך. יתרונות השירות הינם רבים ומגוונים: זמינות מלאה ללא צורך בהמתנה ממושכת, נוחות מקסימלית, יחס אישי וטיפול רפואי בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

  היתרונות של שירות אחיות פרטיות

  שירות אחיות פרטיות ניתן למבוטחי כל קופות החולים, ונמצא תחת פיקוח ובקרה צמודים של משרד הבריאות על מנת להבטיח עמידה בנהלים ובתקנים המחמירים ביותר. אחות פרטית מסייעת לחולים ולמחלימים בכל צורך ודרישה, באופן מיידי ללא המתנה מורטת עצבים לתור. השירות כולל ביצוע בדיקות שונות, פיקוח שהמכשירים אליהם המטופל אמור להיות מחובר תקינים ועובדים, סיוע בהתניידות ובביצוע פעולות שונות שהמטופל מתקשה לבצען באופן עצמאי, אוזן קשבת לכל בעיה ועוד. ההשגחה הצמודה והאישית תאפשר לבני המשפחה להסיר תדאגה מליבם וזאת בזכות הידיעה שיקירם נמצא בידיים בטוחות וטובות וכי הם יכולים ליצור קשר עם האחות בכל רגע נתון ולקבל מידע. שירות אחיות פרטיות עד הבית ניתן 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ומספק מענה ראוי והולם ומטופל ותנאים מיטביים להחלמה מהירה ולשיפור איכות חייו.

  שירותי אחות פרטית עד הבית – נוחות, מקצועיות ומסירות

  חברת הומן טסט מתמחה במתן שירותי רפואה ומעבדה מתקדמים עד הבית. צוות החברה כולל: רופאים מומחים, צוות אחים ואחיות מוסמכים, טכנאים מיומנים ועוד. בין מגוון השירותים שתוכלו להיעזר בהם: בדיקות דם, בדיקות גנטיות, בדיקת דימות, מתן עירוי, שירות אחות פרטית ועוד. יתרונות השירות הינם רבים ומגוונים בדגש על זמינות מלאה, חיסכון בזמן המתנה ארוך, נוחות מרבית, סטנדרטים מקצועיים גבוהים, יחס אישי ומסירות.

  שירות אחיות פרטיות

  אחות פרטית בבית

  שירות אחות פרטית בבית נחשב לחיוני ומועיל במיוחד וניתן על ידי חברות מקצועיות העוסקות במתן שירותי רפואה מתקדמת עד הבית. השירות מספק יתרונות רבים למטופל: תנאי נוחות מיטביים ללא צורך בהמתנה ממושכת לתור בקופת או בבית החולים, זמינות מלאה ואפשרות לקבוע תור בכל מועד שמתאים לכם, צוות רפואי מיומן ומנוסה, עמידה בכל הנהלים והתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות, יחס אישי ומסור ועוד. שירות של אחות פרטית הינו חיוני ונדרש במגוון מצבים ומקרים: קשישים, חולים סיעודיים, אנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים, מטופלים שעברו ניתוח וזקוקים לסיוע והשגחה רפואית ועוד. צוות האחים והאחיות עובר הכשרה קפדנית והינו בעל ניסיון רב, כך שתוכלו לדעת בוודאות שאתם נמצאים תחת ידיים מקצועיות וטובות.

  מה כולל שירות אחות פרטית בבית?

  שירות אחות פרטית בבית מאפשר לבני המשפחה של המטופל להסיר דאגה מליבם, שכן האחריות והדאגה לשלום יקירם, עוברת לידיים מקצועיות ואמינות. האחות או האח הפרטיים המוסמכים נמצאים בקשר עם בני המשפחה ומעדכנים אותם לגבי כל פרט רלוונטי, מה שיוצר תחושת ביטחון ומעניק שקט נפשי החשובים הן למטופל והן לקרובי משפחתו. השירות כולל: טיפול רפואי, מתן תרופות, עזרה לקשישים ולחולים בביצוע מטלות היומיום, השגחה צמודה ועוד. השירות ניתן בזמינות מלאה עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע על ידי צוות אחים ואחיות אמינים, קשובים ובעלי אמפתיה ורגישות. חברה מקצועית המספקת שירותי רפואה מתקדמת עד הבית תתאים עבור כל מטופל אח או אחות צמודים בהתאמה מדויקת ומלאה לצרכיו.

  אחיות פרטיות לטיפול בבית – מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית

  חברת Human Test מספקת שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית הכוללים ביצוע בדיקות מקצועיות שונות ומתן שורה של טיפולים רפואיים בבית הלקוח בזמינות מלאה ובתנאי נוחות מיטביים. בין השירותים שתוכלו להיעזר בהם: בדיקות דם פרטיות, בדיקות גנטיות, בדיקות הורמונליות, מתן עירוי, שירות אחות פרטית בבית, בדיקת דימות ועוד. צוות הרופאים, האחים והאחיות והטכנאים שלנו הינו בעל ניסיון והכשרה מקצועיים מקיפים ונרחבים, כך שתוכלו להיות שקטים, סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים טובות, אמינות ומקצועיות. בכל שאלה, פנייה ובקשה, נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מענה מקצועי בסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר וכל זאת ביחס אישי, אמינות ומסירות.

  שירות אחיות פרטיות

  לא תמיד ניתן לבקר במרפאה באופן עצמאי, אז שירות אחיות פרטיות יעזור לכם לקבל מענה לאחד מהצרכים שלכם:

  • כל סוג של הזרקה. לא כל אחד יכול לעשות זריקה בעצמו. אם אין לכם כישורים מתאימים, ייתכנו השלכות לא נעימות, למשל, הופעת המטומות באזור ההזרקה. כאן אחות פרטית עד הבית יכולה להיות פתרון מעולה לבעיה זו.
  • אוסף בדיקות דם. אחות יכולה לבצע כל סוג של בדיקות דם בבית, תוך שמירה על כל התקנים הסניטריים הדרושים. לאחר הבדיקה, החומר מונח במיכלים מיוחדים ונשלח למעבדה.
  • חבישות. לאחר ביצוע הליך כירורגי, התנהלות עצמאית יכולה להיות קשה. במקום ללכת למרפאה, קל יותר לקרוא לאחות שתטפל בפצע ולשים תחבושת חדשה.

  האחות המקצועית של הומן טסט תבצע במהירות וביעילות את כל ההליכים הנדרשים,

  יתרונות של שירות אחיות פרטיות בבית

  לאחות מקצועית יש לא רק את הכישורים המקצועיים והניסיון התעסוקתי הנדרשים, אלא גם תכונות אישיות כמו ידידותיות, הקשבה למצבו של המטופל ואדיבות. לכן, אחיות מסוגלות לספק לא רק טיפול רפואי, אלא גם לתמוך באדם חולה, וזה חשוב גם בתהליך ההחלמה. אותו טיפול בבית מספק את היתרונות הבאים לאדם חולה:

  • טיפול בסביבה נוחה. הדבר חשוב במיוחד עבור קשישים או ילדים צעירים המתקשים להסתגל לשהייה במחלקות אשפוז, וכן עבור חולים מרותקים ותשושים.
  • חסכו באנרגיה, בעצבים ובזמן. טיפול ביתי מתאים לאנשים עסוקים, אנשי עסקים או אימהות המטפלות בילדים קטנים. כמו כן, שירות זה משמש את מי שחשוב להם לשמור בסוד את בריאותם הרעועה מאחרים.
  • יצירת סביבה תורמת להחלמה. כאשר מזמינים שירות אחיות פרטיות עד הבית המטופל יכול להירגע ולהיות רגוע. הוא לא צריך לנסוע בתחבורה צפופה, וגם לחזור הביתה בכבישים חלקים או לטפס במדרגות תלולות.

  איך אחות פרטית מבצעת את ההליכים?

  תהליך ביצוע הליכים בריאותיים על ידי אחות בבית אינו שונה מביצוע במרפאה: מובטחות סטריליות ובטיחות מלאה, נעשה שימוש בחומרים מתכלים חד פעמיים וכל הבדיקות ניתנות על ידי שירות אחיות פרטיות מנוסות. בהתאם לסוג השירות, ייתכן שתידרש הפניה של רופא או תיעוד רפואי אחר. לקבל הספר מפורט על התהליך וזימון אחות למתן שירות צרו קשר עם הומן טסט.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי