בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקת דם בלוטת התריס

  בדיקת דם בלוטת התריס

  4 באוקטובר 2021

  siteadmin

  בדיקת דם לבלוטת התריס הינה חיונית במגוון מקרים ומצבים וחשוב לדעת כי ניתן לבצעה גם באמצעות שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית. לבלוטת התריס יש תפקיד מרכזי בוויסות קצב חילוף החומרים בגוף והיא חיונית לשמירה על בריאות תקינה. באמצעות בדיקות דם, ניקור מחט עדין או בדיקה על קולית, ניתן לזהות בעיות בבלוטת התריס וכך להתאים טיפול אפקטיבי. לצד הבדיקה והתאמת הטיפול הרפואי הנכון, ברוב המקרים, משולב גם טיפול תזונתי שנועד לאזן ולשפר את פעילות הבלוטה ולהוות טיפול משלים למענה הרפואי. הבדיקה כוללת מדידת רמתם של מספר הורמונים רלוונטיים, כאשר על סמך רמה זו ניתן להבין האם יש בעיה בתפקוד הבלוטה.

  מתי יש לבצע בדיקות דם בלוטת התריס?

  שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית יעניקו לכם מענה מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, יחסכו לכם זמן המתנה ממושך ומיותר, טרחה ויאפשרו לכם ליהנות ממגוון טיפולים ובדיקות בביתכם בתנאי נוחות מיטביים. הבדיקה מבוצעת על ידי אח או אחות מוסמכים, מנוסים ומיומנים שעברו הכשרה מקצועית מתאימה. הבדיקה מתבצעת בהתאם לנהלים ולתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות ובפיקוח צמוד של קופות החולים. עיקר הבדיקה מתמקד ומתרכז בהורמון TSH במטרה לקבל מידע אודות תפקודה של בלוטת התריס. מדובר בבדיקת דם פשוטה ושגרתית שניתן להזמין בכל מקרה בו קיים חשש לתפקוד לא תקין או חוסר איזון של בלוטת המגן. ההורמון TSH מיוצר בבלוטת ההיפופיזה – בלוטת יותרת המוח והוא משפיע על בלוטת התריס לייצר את ההורמונים T3 ו – T4  האחראים של וויסות קצב חילוף החומרים בגוף.

  מה כוללת בדיקה tsh

  את הבדיקה מומלץ לבצע בכל מקרה בו קיים חשש לפעילות יתר או לתת פעילות של בלוטת התריס, וכן בקרב אנשים שמטופלים תרופתית בבלוטת המגן וזאת על מנת ללנטר את תפקודה. בנוסף נבדקת רמתם של נוגדני תירואיד פראוקסידאז העלולים לשבש את ולפגוע באנזימים החיוניים ליצירת הורמוני T3 ו – 4T. לאחר סיום תהליך הבדיקה שהינו פשוט וקצר ומתבצע באמצעות החדרת מחט דקיקה לזרוע המטופל, הדגימה מועברת למעבדה מקצועית שם היא תפוענח על ידי רופא מומחה שיעדכן את הנבדק בתוצאות בתוך 24 עד 48 שעות וינחה אותו כיצד יש להתנהל ומהן דרכי הטיפול הנדרשות.

  בלוטת התריס בדיקה – פתרונות רפואיים מתקדמים עד הבית

  חברת הומן טסט מספקת שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית שיחסכו לכם זמן המתנה ממושך וטרחה רבה. צוות רופאים בכיר, אחים ואחיות מוסמכים וטכנאים מיומנים יגיעו לביתכם ויספקו לכם מענה רפואי לכל צורך ובעיה וכל זאת ביחס אישי ומסירות.

  בדיקת דם בלוטת התריס

  בדיקות דם לבלוטת התריס

  בדיקת בלוטת התריס מיועדת לקבלת מידע לגבי תפקודה של בלוטת התריס. מדובר על בדיקה המבוצעת באופן שגרתי וכן במקרים בהם קיים חשש לחסר איזון בבלוטת המגן. בלוטת התריס אחראית לוויסות קצב חילוף החומרים בגופנו ומשום כך היא חיונית וחשובה לשמירה על בריאותנו התקינה. בעיות בבלוטת התריס ניתן לאתר באמצעות בדיקת דם, בדיקת ניקור ובדיקה על קולית. לאחר קבלת תוצאות הבדיקה ובמידת הצורך, ניתן להתאים טיפול אפקטיבי  וזאת בשילוב קביעת תפריט מיוחד. קביעת תור לבדיקת בלוטת התריס עלולה להיות כרוכה בהמתנה ממושכת ומתישה וזאת בשל העומס הרב על מערכת הבריאות וקופות החולים. במקרים דחופים, במצבים בהם ההמתנה לתור הינה ארוכה במיוחד וכאשר המטופל אינו מסוגל להגיע לקופת החולים בכוחות עצמו, ניתן ואף מומלץ להסתייע בשירותי מעבדה עד הבית הכוללים ביצוע מגוון רחב של בדיקות ומתן טיפולים רפואיים מקצועיים על ידי מומחים.

  החשיבות בביצוע בדיקת בלוטת התריס

  בדיקת TSH – בדיקה של הורמון מגרה בלוטת התריס מאפשרת לקבלת נתונים ומידע אודות תפקודה של בלוטת התריס. מדובר בבדיקת דם פשוטה הנעשית באופן שגרתי באמצעותה ניתן לאבחן את רמת התפקוד של בלוטת התריס. תפקודה של בלוטת התריס או בלוטת המגן מושפע באופן ישיר מייצור ההורמון TSH בבלוטת יותרת המח. הורמון זה אחראי ומשפיע על היכולת של בלוטת המגן לייצר הורמונים מסוג T3 ו – T4 שהם הורמוני בלוטת התריס. את הבדיקה רצוי לבצע במקרים בהם יש חשש לתת פעילות או לפעילות יתר של בלוטת התריס. הבדיקה הינה חיונית גם לצורכי מעקב בקרב אנשים שנוטלים תרופות המיועדות לטיפול בבלוטת המגן. בכל מקרה ומצב בו יש לנתר את תפקודה של הבלוטה, נדרש לבצע בדיקת בלוטת התריס. שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית מספקים לכם אפשרות לבצע את הבדיקה בביתכם ובכך לחסוך לכם זמן המתנה ממושך ומיותר ולקבל תוצאות ואבחון בתוך 24 עד 72 שעות בלבד. לאחר פיענוח התוצאות במעבדה מקצועית, המטופל יעודכן לגבי המשך הטיפול בהתאם לצורך.

  בדיקת דם tsh – שירותי רפואה מתקדמת עד' הבית

  חברת הומן טסט מתמחה במתן שירותי מעבדה רפואית מתקדמת בבית הלקוח. החברה הוקמה בשנת 2000 ומספקת שורה של בדיקות וטיפולים רפואיים חיוניים בהם: בדיקות דם, בדיקות הדמיה, מתן עירויים, בדיקות גנטיות ועוד.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   בדיקה לבלוטת התריס - בדיקות חיוניות בבית הלקוח

   חברת הומן טסט מתמחה במתן שורה של טיפולים רפואיים מקצועיים עד הבית ומבצעת בדיקות מעבדה חיוניות. השירות מספק יתרונות רבים: חיסכון בזמן שכן לא תצטרכו להמתין לתור, זמינות מלאה בהתאם למועד שנוח לכם, סטנדרטים רפואיים גבוהים, עמידה בנהלים ובתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וקופות החולים, יחס אישי ומסירות ועוד. צוות החברה כולל רופאים מומחים, אחים ואחיות מיומנים, טכנאים מוסמכים ועוד. בכל שאלה, בקשה ופנייה אנו עומדים לשירותכם ונשמח להעניק לכם מענה רפואי ושירות איכותי ביחס אישי.

   מה חשוב לדעת על בדיקת דם בלוטת התריס צום?

   בדיקת TSH מאפשרת לקבל מידע אודות תפקודה של בלוטת המגן, מדובר בבדיקת דם פשוטה ומדויקת הנעשית הן באופן שגרתי והן במקרים דחופים. בכל מקרה בו ישנם סימנים לחוסר איזון בפעילות בלוטת התריס, ישנה חשיבות רבה לבצע את הבדיקה. הבדיקה מודדת את הרמה של ההורמון TSH שמיוצר בהיפופיזה והינו בעל השפעה על ייצור ההורמונים T3 ו – 4T. פעילות יתר של בלוטת התריס תתבטא ביובש בעור, עצירות, עייפו ונשירת שיער וכאשר מדובר בפעילות יתר של הבלוטה, התסמינים שיופיען הינם: שלשולים, עייפות, הזעת יתר, אי סבילות לחום ודפיקות לב. הבדיקה מתבצעת באמצעות לקיחת דם מהווריד ובהחלט ניתן לבצע אותה בבית המטופל באמצעות שירותי מעבדה רפואית עד הבית וכך לחסוך המתנה מיותרת. לפני הבדיקה אין צורך לצום והיא מבוצעת בקלות ובמהירות בבית הלקוח, בתנאי נוחות מיטביים. דגימת הדם מועברת למעבדה מקצועית ושם היא מפוענחת על ידי רופא מומחה. הרופא יעדכן אתכם בתוצאות בתוך 24 שעות ובהתאם להן יקבע המשך טיפול.

   בדיקת דם בלוטת התריס צום

   בדיקת דם בלוטת התריס צום הינה חשובה, מועילה וחיונית למדי במגוון מצבים ומקרים. בלוטת התריס או בלוטת המגן אחראית על וויסות קצב חילוף החומרים בגופנו ובאמצעות בדיקת דם פשוטה ניתן להתאים טיפול נכון בכל מקרה בו מתגלה בעיה בתפקוד הבלוטה. בלוטת התריס ממוקמת באזור של בסיס הצוואר ובעלת צורה כשל פרפר. הבלוטה מורכבת משתי אונות. הבלוטה מפרישה הורמון שמווסת את קצב חילוף החומרים בגופנו. במקרה בו הבלוטה אינה מתפקדת בצורה תקינה, עלולות להיווצר בעיות בריאותיות שונות ומכאן שביצוע בדיקת דם לאבחון התפקוד והמצב של הבלוטה הינו בעל חשיבות רבה.

   עוד בנושא

   בדיקת דם להורמונים

   בדיקות דם הורמונליות בדיקת דם להורמונים מיועדת בעיקר לנשים בהריון וכאלה העוברות תהליכי פריון. הבדיקה חיונית על מנת להעניק טיפול ראוי והוא כולל ביצוע חישוב מדויק לגבי המצב ההורמונלי של האישה.  בדיקת דם להורמונים ניתן לבצע באמצעות שירותי מעבדה עד הבית וכך לחסוך זמן המתנה ממושך ולשמור על נוחות מרבית. בדיקת הדם נדרשת לקראת התחלת טיפולי פוריות והליך הפריה או כחלק...
   קרא עוד

   החלפת קטטר בבית

   החלפת קטטר בבית החולה הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות...
   קרא עוד

   עירוי נוזלים בבית

   את הבריאות שלכם אי אפשר לקנות בעד שום הון שבעולם. אבל, בהחלט ניתן לשפר משמעותית את המצב הבריאותי שלכם, על ידי שימוש בשירותי בריאותי פרטיים. לא רק ברגעים הקיצוניים, עם בעיות בריאות יוצאות דופן וכרוניות, אלא גם כאשר אתם לא מרגישים טוב וחולים במחלת חורף חולפת. ולכן, חברות שירותים רפואיים פרטיות מציעות לציבור הכללי שירותי עירוי נוזלים בבית. זו יכולה...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי