בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  בדיקת דם להורמונים

  בדיקת דם להורמונים

  4 באוקטובר 2021

  siteadmin

  בדיקות דם הורמונליות

  בדיקת דם להורמונים מיועדת בעיקר לנשים בהריון וכאלה העוברות תהליכי פריון. הבדיקה חיונית על מנת להעניק טיפול ראוי והוא כולל ביצוע חישוב מדויק לגבי המצב ההורמונלי של האישה.  בדיקת דם להורמונים ניתן לבצע באמצעות שירותי מעבדה עד הבית וכך לחסוך זמן המתנה ממושך ולשמור על נוחות מרבית. בדיקת הדם נדרשת לקראת התחלת טיפולי פוריות והליך הפריה או כחלק מבדיקות שגרתיות. שירותי העבדה רפואית מתקדמת עד הבית יאפשרו לכם לבצע את הבדיקה בביתכם בתנאים נוחים ובאופן פרטי וזאת ללא צורך בקבלת מרשם רופא. במידה והבדיקה דחופה, היא תתבצע עוד באותו היום או ביום למחרת ואת תוצאות הבדיקה תוכלו לקבל בתוך 24 – 72 שעות בלבד לאחר פיענוח מקצועי המבוצע על ידי רופא מומחה ומנוסה בתחום.

  סוגי בדיקת דם להורמונים

  ישנם כמה סוגים נפוצים של בדיקות דם להורמונים: בדיקת אסטרוגן, בדיקת פרוגסטרון, בדיקת טוסטסטרון ועוד. הטוסטסטרון הינו הורמון המשתייך לקבוצת הורמונים גבריים, כאשר בקרב נשים הוא מגיע בעיקר מהשחלות וכן מהורמונים נוספים המופרשים מבלוטת יותרת האדרנל. בזמן הביוץ, הפרשה זו הינה מוגברת. הורמון FSH מופרש מבלוטת יותרת המוח ותפקידו הינו ליצור גירוי להתפתחות זקיק בשחלות. אסטרוגן הינו הורמון נשי המופרש ברקמות הגוף השונות בכמה תת סוגים. בדיקת פרופיל הורמונלי מתייחסת להורמון אסטורגן מסוג Estrodiol. בדיקת דם להורמונים מאבחנת את רמת כל סוגי ההורמונים הללו בדם ועוד רבים אחרים וכאמור היא נחוצה בכמה מצבים ומקרים: נשים בהריון במטרה לוודא תקינות מהלך ההיריון, לפני טיפולי פוריות ותהליכי הפריה, אנשים הסובלים ממחלות שונות ועוד. הבדיקה מתבצעת על ידי אחים ואחיות מומחים ומנוסים בבית המטופל ומועברת לפיענוח במעבדה מקצועית. לאחר הפיענוח, הרופא המומחה יעדכן אתכם בכל הנוגע למסקנותיו ולהמשך הטיפול במידה ונדרש.

  בדיקת דם הורמונלית – שירותי רפואה ומעבדה מתקדמים עד הבית

  חברת הומן טסט מתמחה במתן שירותי מעבדה עד הבית, מבצעת שורה של בדיקות מקצועיות ומעניקה טיפולים רפואיים מתקדמים. צוות החברה כולל רופאים בכירים ומנוסים, אחים ואחיות מוסמכים, טכנאים מקצועיים ועוד. בין שלל הבדיקות והטיפולים שאנו מעניקים: בדיקות דם, מתן עירוי ברזל ונוזלים, בדיקת דימות, בדיקות גנטיות, בדיקת אי סבילות למזון ועוד. אנו עומדים לשירותכם בכל שעה ובזמינות מלאה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי.

  בדיקת דם פרופיל הורמונלי

  בדיקת דם פרופיל הורמונלי

  בדיקת דם פרופיל הורמונלי הינה בדיקה של כמה הורמונים ומהווה חלק מבירור ראשוני של פוריות במצבים הורמונליים שונים, במצבים של קשיי פריון, אי סדירות של המחזור, שיעור יתר, אקנה ועוד. הבדיקה מתבצעת בדרך כלל בקרב נשים בהריון, כאלה הסובלות מבעיות פוריות ונשים המעוניינות להתחיל בתהליך הפריה מלאכותית. שירותי מעבדה רפואית עד הבית מעניקים לכם אפשרות לבצע את הבדיקה ללא המתנה ממושכת לתור בקופות או בבתי החולים ובתנאי נוחות מיטביים. הבדיקה מבוצעת באמצעות לקיחת דגימת דם על ידי אח או אחות מוסמכים והעברתה למעבדה מקצועית שם היא תפוענח. את התוצאות תקבלו במהירות ובהתאם להן ייקבעו דרכי הפעולה הנדרשות והמשך טיפול.

  מה כוללת בדיקת דם פרופיל הורמונלי?

  בדיקת דם פרופיל הורמונלי כוללת בדיקה של הורמון TSH המופרש מבלוטת יותרת המוח שמגרה את בלוטת התריס האחראית על וויסות חילוף החומרים בגופנו. רמתו של הורמון זה מהווה אינדיקציה לגבי תפקודה של בלוטת התריס. כאשר רמה גבוהה של ההורמון מעידה על תת פעילות של הבלוטה ורמה נמוכה של ההורמון מעידה על פעילות יתר של הבלוטה. תפקוד לא תקין של בלוטת התריס קשור באופן ישיר לבעיות פוריות שונות וכן לאי סדירות המחזור. הבדיקה אינה מצריכה לצום טרם ביצועה או לעשות הכנות מיוחדות. במידה ועל סמך תוצאות הבדיקה, יתברר כי תפקודה אינו תקין, ניתן להתאים כמה טיפולים פשוטים באופן יחסי: במידה ומדובר בתת פעילות של הבלוטה, הטיפול יהיה באמצעות אלטרוקסין וכאשר מדובר בפעילות יתר, הטיפול יהיה באמצעות יוד או תרופות.

  בדיקות פרופיל הורמונלי – שירות בדיקות מעבדה עד הבית

  הורמונים נוספים הנבדקים בבדיקת דם פרופיל הורמונלי הינם: פרולקטין, טסטוסטרון, FSH, LH, אסטרוגן, פרוגסטרון ועוד. הבדיקה הינה חיונית לאבחון מגוון רחב של מצבים רפואיים ובעיות בריאותיות שונות וזאת במטרה לספק טיפול הולם. חברת הומן טסט מתמחה במתן שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית, צוות המומחים שלנו יעניק לכם טיפול מקצועי ומסור הכולל: בדיקות דם, בדיקות גנטיות, בדיקות הורמונליות, בדיקת דימות, מתן עירוי ועוד וכל זאת בזמינות מלאה, ללא המתנה ממושכת לתור ותוך הקפדה על עמידה בכללים ובנהלים המחמירים ביותר של קופות החולים ומשרד הבריאות.

  בדיקת דם פוריות

  בדיקת דם פוריות

  בדיקת דם פוריות מיועדת לבדוק את הרמה של מספר הורמונים בדם. הבדיקה מהווה חלק מבירור ראשוני בכל הנוגע לפוריות והיא מתבצעת במקרים ומצבים של קשיי פוריות, בעיות הורמונליות שונות דוגמת אי סדירות המחזור, שיעור יתר, אקנה וכן בקרב נשים המעוניינות להתחיל בהליך של הפריה מלאכותית. ההורמונים העיקריים שנבדקים הינם: TSH, פרולקטין, טסטוסטרון, אסטרוגן, LH ועוד. בעיות פוריות בקרב נשים וגברים הינן שכיחות למדי, כאשר הנתונים מראים כי כ – 15% מהזוגות סובלים מקושי להיכנס להריון. חוסר פוריות הינו מצב בו ניסיונות תדירים להרות באמצעות קיום יחסי מין לא מוגנים, אינם צולחים וזאת למשך תקופה של שנה ומעלה. את הבדיקה ניתן לבצע על ידי שירותי מעבדה רפואית מתקדמת וכך לחסוך זמן המתנה ממושך ומיותר לתור וליהנות משירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובנוחות מקסימלית.

  מתי נדרשת בדיקת דם פוריות?

  הסימנים המעידים כי קיימת בעיית פוריות כוללים: הפרעות במחזור הווסת, מחזורים בעלי אורך חריג וכמובן ניסיונות חוזרים ונשנים להרות ללא הצלחה. תהליך הפריה בו נוצר העובר הינו מופלא ומורכב, אולם בקרב כ – 25% מהנשים קיימת בעיה של ביוץ וזאת כתוצאה ממגוון סיבות בדגש על בעיות בהפרשת הורמונים שונים או אי איזון הורמונלי. בדיקת דם פוריות נקראת גם בדיקת דם פרופיל הורמונלי שנערכת בצום לאחר שלוש שעות ערנות. כאמור, הבדיקה חיונית ונדרשת במקרים בהם קיים קושי בכניסה להריון, אי סדירות במחזור וכן במצבים בהם אישה מעוניינת להתחיל בהליך של הפריה מלאכותית. שירותי מעבדה עד הבית יאפשרו לכם לבצע את הבדיקה החשובה ללא המתנה ובתנאי נוחות מיטביים. חברות המספקות שירותי מעבדה מתקדמים מספקות מגוון שירותים ומבצעות שורה של טיפולים ובדיקות בבית הלקוח בהם: בדיקות דם למגוון צרכים, בדיקות גנטיות, בדיקות הורמונליות, בדיקת דימות, מתן עירוי ועוד.

  שירותי רפואה מתקדמים עד הבית

  Human Test מתמחה במתן שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית וכל זאת על ידי צוות אנשי מקצוע מומחים, בכירים ומנוסים של רופאים מוסמכים, אחים ואחיות מיומנים, טכנאים מקצועיים ועוד. אנו מקפידים לספק מענה מקצועי העומד בנהלים ובתקנים הרפואיים הגבוהים ביותר בהתאם לדרישות משרד הבריאות וקופות החולים.

  ייעוץ חינם 24/7

  לכל שאלה השארו פרטים :


   עוד בנושא

   בדיקת דם בלוטת התריס

   בדיקת דם לבלוטת התריס הינה חיונית במגוון מקרים ומצבים וחשוב לדעת כי ניתן לבצעה גם באמצעות שירותי מעבדה רפואית מתקדמת עד הבית. לבלוטת התריס יש תפקיד מרכזי בוויסות קצב חילוף החומרים בגוף והיא חיונית לשמירה על בריאות תקינה. באמצעות בדיקות דם, ניקור מחט עדין או בדיקה על קולית, ניתן לזהות בעיות בבלוטת התריס וכך להתאים טיפול אפקטיבי. לצד הבדיקה והתאמת...
   קרא עוד

   החלפת קטטר בבית

   החלפת קטטר בבית החולה הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות...
   קרא עוד

   עירוי נוזלים בבית

   את הבריאות שלכם אי אפשר לקנות בעד שום הון שבעולם. אבל, בהחלט ניתן לשפר משמעותית את המצב הבריאותי שלכם, על ידי שימוש בשירותי בריאותי פרטיים. לא רק ברגעים הקיצוניים, עם בעיות בריאות יוצאות דופן וכרוניות, אלא גם כאשר אתם לא מרגישים טוב וחולים במחלת חורף חולפת. ולכן, חברות שירותים רפואיים פרטיות מציעות לציבור הכללי שירותי עירוי נוזלים בבית. זו יכולה...
   קרא עוד
   חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי