בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

החלפת קטטר בבית

החלפת קטטר בבית

3 ביוני 2020

siteadmin

החלפת קטטר בבית החולה

הטיפול בחולים הוא משימה רחבה שכוללת מגוון עצום של תחומי אחריות וטכניקות טיפול. על אחת כמה וכמה אם אתם מתמודדים אם טיפול אורך טווח בחולים שלא יכולים לדאוג לצרכים הכי בסיסיים שלהם. במקרים כאלו, ייתכן ואתם תרצו לשכור את שירותיהם של אנשי חברת טיפול סיעודי, כמו גם חברת שירותי רפואה מקצועית, שילוו אתכם מידי יום ביומו במשימות הרפואיות שאתם לא יכולים לבצע לטובת רווחתם של האהובים עליכם, כמו החלפת קטטר בבית. לשם כך, תוכלו לפנות לצוות הרפואי המקצועי של חברת Human Test, שתתאים במיוחד לכם את הצוותים הרצויים לכם, על פי הצרכים הרפואיים הנוכחיים של בן המשפחה החולה.

טיפול סיעודי ושירות החלפת קטטר בבית – משימה למקצוענים בתחום

שירות החלפת קטטר בבית הוא על פי רוב, שירות שניתן בעיקר לאותם האנשים שלא יכולים לטפל בעצמם וזקוקים למערכות מקצועיות לצרכים הכי בסיסיים. יחד עם זאת, כמו בכל טיפול רפואי אחר, הליך החלפת קטטר בבית חייב להתבצע תחת מגבלות מאוד חריפות ומתוך רצון לשמור על חיי המטופל. על כן, חייבים להתקיים שלושה תנאים לתהליך החלפת קטטר המתבצע בבית:

 

  • היגיינה – כל סביבתו של המטופל חייבת לעמוד בתנאי ההיגיינה המקובלים בעולם הרפואה. בין שמדובר על תחבושות סטריליות ובין שמדובר על צינורות סטריליים. רק כך אתם יכולים למנוע זיהומים מסוכנים שיפגעו ביקר לכם.
  • ניסיון – תהליך ההחלפה הוא תהליך שמבוצע רק על ידי אחות מוסמכת, בעלת היכרות עם המשימות הכרוכות בטיפול סיעודי מיומן לחולים. אם האחות שלכם יכולה לבצע את המשימה בצורה בטוחה, היא תשרת את החולה ותעניק לו את איכות החיים המגיעה לו.
  • ציוד מתאים – אי אפשר לבצע את תהליך החלפת הקטטר בבית, ללא שימוש בחלפים המתאימים. ישנו סט החלפה אטום שניתן לרכוש מחברות לציוד רפואי והוא חייב להיות נגיש, בכל פעם שאתם רוצים לבצע החלפה לקטטר.

 

מלווים אתכם כל הדרך עד להחלמה מלאה

החלפת קטטר בבית, היא רק משימה אחת מתוך טווח שלכם של משימות אשר יכולות לשמור על מצבו הבריאותי של חולה כרוני. אבל, חשוב לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר כדי למנוע או לכל הפחות לצמצם בפגיעה בתפקוד הפיזי של החולה. ולכן, אתם יכולים לפנות לצוות הרפואי של חברת Human Test ואנו נלווה אתכם במענה צמוד לכל הצרכים הרפואיים והטיפוליים של החולה. 

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


עוד בנושא

בדיקת דם ללב

בדיקות דם ללב למניעת התקף לב טיפול רפואי נכון, הוא לא רק טיפול באירועים אקוטיים ומסכני חיים. גם לאורך ימי השגרה אתם צריכים ורוצים להשקיע את כל המשאבים כדי להבטיח שכל מערכות הגוף עובדות בצורה תקינה. במיוחד, אם מדובר על מערכות ותפקודים חיוניים שכל כשל בהם יכול להיות קטלני, דוגמת מערכת הלב. על כן, רבים כיום מעוניינים לבצע בדיקת דם ללב...
קרא עוד

(PULS CARDIAC TEST™  (Protein Unstable Lesion Signature Test

PULS -בדיקת דם פשוטה לנוכחות ביומרקרים (חלבונים אי יציבים). שמודדת את החלבונים שמופרשים בדפנות כלי הדם הכליליים בלב. בדיקת הנוכחות והרמה של הביומרקרים , בשילוב  עם HDL ו- HbA1c, הנתונים האלו מספקים  לרופא המטפל את המידע החשוב כדי לקבוע את הסיכון של הניבדק להתקף לב ואיך לשפר את מצב הלב. לפי דירוג של סיבות המוות בעולם במקום השני - התקפי הלב. ההתקף...
קרא עוד

אילו מסכות הכי טובות מפני וירוס קורונה : מעט סדר בבלגן

חלקנו בהתחלה לא התייחסו ברצינות לוירוס (SARS-CoV-2( Covid-19  או בשמו המוכר יותר CORONA VIRUS, קורונה וירוס. פחות מחודשים ונדבקו  את מיליוני אנשים ברחבי העולם . רובנו נכנסנו ללחץ ואי וודאות מפני הוירוס. כעת  לאחר תקופה של בידוד ומספר הקלות – ניתן לצאת מהבית מוגנים במסכות ( בהתאם להנחיות כמובן). במאמר זה נסקר לכם אילו מסכות הכי טובות בשבילכם. אילו מסכות הכי טובים מפני...
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי