בדיקות דם פרטיות עד הבית: ספירת דם, תפקודי כבד, תפקודי כליות וכו'

בדיקות סקר לגבר ולאישה , בדיקת סימני סרטן ( אונקו-מרקרים)

שרותי מעבדה רפואית מתקדמת - בדיקות מעבדה החדישות מכל העולם

בדיקות גנטיות לאישה, לגבר, לילד , תינוק או לעובר

שרות אחות מוסמכת עם ניסיון רב שנים , אישפוז בית

בדיקות הדמיה ללא תורים MRI ,CT ,US ,צילומי רנטגן, מאמוגרפיה

ימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00, יום ו' בין השעות 7:00-12:00

050-681-6775 חירום 24/7

050-681-6775 Русский

050-661-7267 English

ביקור בית על ידי אחות במחיר מבצע

צריכים בדיקת דם ? הגעתם למקום הנכון

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

עירוי נוזלים בבית

עירוי נוזלים בבית

2 ביוני 2020

siteadmin

את הבריאות שלכם אי אפשר לקנות בעד שום הון שבעולם. אבל, בהחלט ניתן לשפר משמעותית את המצב הבריאותי שלכם, על ידי שימוש בשירותי בריאותי פרטיים. לא רק ברגעים הקיצוניים, עם בעיות בריאות יוצאות דופן וכרוניות, אלא גם כאשר אתם לא מרגישים טוב וחולים במחלת חורף חולפת. ולכן, חברות שירותים רפואיים פרטיות מציעות לציבור הכללי שירותי עירוי נוזלים בבית. זו יכולה להיות הקלה מאוד משמעותית על החולה, שלא נדרש להגיע למרפאה האזורית ולקבל שירות, כאשר החום עולה והחולה מרגיש מאוד לא טוב. הצוות המקצועי של חברת Human Test מאפשר ללקוחות בכל רחבי הארץ לקבל שירות מהיר ואמין של עירוי נוזלים בבית, בכל אירוע רפואי. 

טיפול עירוי נוזלים בבית – לאירועים רפואיים שונים

שירותי עירוי נוזלים בבית מסייעים רבות למטופלים, בכמה וכמה אירועים. בין היתר, אתם יכולים להשתמש בשירותים אלו כאשר:

  • אינכם רוצים לצאת לטיפול רפואי במרכז הטיפול השכונתי, כי אתם רוצים לשמור על דיסקרטיות. מכל סיבה שלא תהיה, הזמנת צוות רפואי לבית שלכם מבטיחה לכם סודיות רפואית אבסולוטית לגמרי. 
  • אתם מתמודדים עם מחלה מאוד קשה, שבה המערכת החיסונית שלכם אינה במיטבה, ויש סכנה ממשית לבריאות שלכם. במצב כזה, כל יציאה מבית המגורים שלכם עלולה לסכן אתכם בחשיפה למחלות או חיידקים שיכולים להרע את המצב הבריאותי שלכם.
  • אתם מטפלים בחולה כרוני, אשר נמצא בטיפול אשפוז ביתי. במצב כזה, עירוי נוזלים הוא חלק אינטגרלי מן השירות אותו אתם צריכים לספק לחולה, כדי לשמור על מצבו הבריאותי ולאפשר לו לחזור לקו הבריאות.
  • במקרה חירום, בו עלה לכם החום באופן פתאומי, רק עירוי נוזלים באישור רופא יכול לסייע לכם להתמודד עם המחלה הוויראלית, במהירות וביעילות. היכולת שלכם לקבל טיפול רפואי מתאים, בבית שלכם, היא פריווילגיה שמקלה על ההחלמה ומאפשרת לכם להתמודד טוב יותר עם מחלות.

מתן עירוי נוזלים בבית שלכם

במדינה שבה קיים טיפול רפואי ציבורי, לא קל לנו להכיר ביתרונות של טיפולים רפואיים פרטיים. יחד עם זאת, אתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים בחברת שירותים רפואיים מיומנת ומקצועית. הצוות המקצועי של חברת Human Test מלווה חולים ברחבי הארץ, בטיפולים מותאמים אישית, אשר מגיעים עד לדלת הבית. אנו יוצרים את מכלול השירותים ההולם למצבו הרפואי של כל מטופל, על בסיס ניסיון מקצועי ומיומנות רפואית, אותה למדנו לאורך שנים.

ייעוץ חינם 24/7

לכל שאלה השארו פרטים :


אינפוזיה בבית

לעולם לא ניתן לדעת או לצפות ליום בו אדם יאלץ לקבל טיפול רפואי דחוף ופולשני. בין שמדובר על מחלות חורף קלות יחסית ובין שמדובר על תהליכי החלמה מורכבים של אירועים מסכני חיים – במקרים בהם אנו צריכים לקבל טיפול רפואי איכותי, המקום האידיאלי לקבל אותו הוא בחיק המשפחה ובמסגרת הפרטית שלנו. כיום, האפשרות לקבל טיפולים רפואיים בבית, כמו למשל שירות אינפוזיה בבית, היא אפשרות רווחת מאוד שקל ליישם. בזכות חברות ואנשי מקצוע אשר מספקים אלטרנטיבה לשירות הרפואה הציבורי אתם יכולים לשמור על הבריאות מבלי לצאת מהבית. ואנו, הצוות הרפואי של חברת Human Test מלווים את הלקוחות שלנו בתהליך ההחלה בעזרת שירות אינפוזיה בבית.

שירות אינפוזיה בבית – לחולים כרוניים ומדוכאי חיסון

על פי רוב, הנחיצות של שירותי אינפוזיה בבית יכולה להיות גדולה יותר, דווקא אצל אוכלוסיות מוחלשות מבחינת המערכת החיסונית. זאת, מתוף כמה סיבות מרכזיות:
אנשים מדוכאי מערכת חיסונית, הם אנשים שיכולים להיות פגיעים הרבה יותר למחלות ו-ווירוסים שנמצאים באזורי התקהלות. ולכן, המטרה המרכזית של חולים אלו היא להימנע מכניסה לחללי פנים מלאי אנשים, כמו קופות חולים ומרפאות.
על פי רוב, מערכת חיסון חלשה משפיעה גם על היכולות הפיזיות של החולה. ולכן, לאותם החולים קשה להתנייד ממקום למקום לבדם והם לא יכולים להתמודד עם אירועים תכופים של יציאה מהבית.
אצל חולים כרוניים, בדיוק כמו אצל חולים עם מערכת חיסונית מדוכאת, הצורך בטיפולים תומכים ובדיקות הוא צורך קבוע וחוזר. על כן, אותם המטופלים צריכים כמעט תמיד לקבל שירותי אחיות והפתרון הכי נוח לאותם הצרכים הוא הזמנת האחיות והמעבדה עד לבית.
במידה רבה, יש צורך למצוא מטפלים שמכירים את הרקע הרפואי של החולה, יכולים לבצע התאמות בסל הבדיקות ולספק את התשובות בצורה מהירה מספיק וישירות אל הצוות המטפל בחולה.

קבלת אינפוזיה בבית

ככל ואתם רוצים להעניק לאנשים הכי יקרים והאובים שלכם, את הטיפול הרפואי הכי טוב ומיטיב, אתם צריכים לפנות לצוות רפואי מתקדם ואנושי. אנו, בחברת Human Test מכירים את הצרכים של משפחות רבות אשר חיות עם חולים כרוניים וחולים מדוכאי חיסון. בדיוק מסיבה זו, אנו מתאימים את השירותים הנכונים לכל חולה ומאפשרים לחולים לשפר את הבריאות הפיזית שלהם, מתוך אמונה שזו היא הדרך הטובה ביותר לשפר את הבריאות הכללית שלהם.

עירוי ברזל בהריון

במידה רבה, תקופת ההיריון היא אחת מהתקופות הכי מאושרות בחייה של כל אישה וכל זוג צעיר. יחד עם זאת, לא אצל כולן תקופת ההיריון עוברת באותה תחושה קלילה ומרגשת, בעיקר בגלל בעיות רפואיות אשר מגבילות את היכולות הפיזיות של האם או העובר. בדיוק מסיבה זו, נשים רבות עוברות לאורך תשעת חודשי ההיריון בדיקות קדחתניות והליכים רפואיים שיכולים לשמור על בריאותה התקינה של האם וילדה. אחד ההליכים הרפואיים הכי נפוצים וחשובים בתקופה זו הוא עירוי ברזל בהיריון. חברת Human Test מספקת ללקוחותיה שירותי טיפול רפואי עד הבית, ובניהם גם שירותי עירוי ברזל בתקופת ההיריון.

מה הוא עירוי ברזל בהריון ואיך הוא יכול לסייע לך להיות בריאה יותר?

עירוי ברזל בהיריון הוא טיפול רפואי פשוט באופן יחסי, שמוכר בקרב נשים רבות – על אחת כמה וכמה אצל נשים בתקופות ההיריון שלהן. רמות ברזל מאוזנות בדם מאפשרות לכל מערכות הגוף לפעול בצורה תקינה. כאשר חווים מחסור בברזל, תחושות עייפות, חולשה ואף עילפון יכולות לסכן כל אדם. ואולם, אצל נשים בשל הווסת החודשית, ההיתכנות למחסור של ברזל בדם היא גבוהה וקריטית הרבה יותר. עם הכניסה להיריון, נדרשות הנשים לעבור על העת בדיקות לניטור רמות הברזל בדמן. זאת, גם כדי לשמור על מצב גופן וגם כדי לאפשר לעובר להתפתח בצורה תקינה לאורך כל תשעת החודשים הבאים.

במידה ובדיקות הדם של האם לא מראות תוצאות טובות ישנן כמה דרכים לקבל תוספי ברזל לדם. כדורים, תמיסות מים או אבקות. לא כל אישה מצליחה לקלוט בדמה את הברזל. ועל כן, כמוצא אחרון ניתן להחזיר עירוי ברזל ישירות למערכת הדם, אשר על פי רוב מצליח לייצב את רמות הברזל בדם לתקופה ארוכה יחסית. התפתחות העובר בבריאות, תלויה במידה רבה מאוד ביכולת שלך לשמור על רמת ברזל קבועה ונורמטיבית בדם.

קבלת עירוי ברזל לנשים בהריון - להריון בריא

המטרה שלך ושל בן הזוג, לאורך כל תקופת ההיריון, היא לשמור על הבריאות שלך ושל התינוק במצב הכי טוב שניתן לשמר. על כן, המטרה שלך היא לנתר כל העת את הצרכים הגופניים שלך ושל הילד. יחד עם זאת, לעיתים רבות מאוד, את רוצה לשמור על טיפול פרטי ואישי, ולא לפנות לטיפול קופות החולים הציבוריות. על כן, אנחנו בחברת Human Test יצרנו מערך טיפולים כולל עירוי ברזל בהיריון שילוו אותך לאורך ההיריון ועד ללידה בידיים מלאות.

עוד בנושא

רופא פרטי

אודות שרות רופא פרטי בדיקת רופא מומחה במחלות פנימיות בדיקת רופא מומחה בקרדיולוגיה בדיקת רופא מומחה באורולוגיה בדיקת רופא מומחה בגינקולוגיה בדיקת רופא מומחה באף אוזן גרון בדיקת רופא מומחה בגסטרו בדיקת רופא מומחה באנדוקרינולוגיה בדיקת רופא מומחה בסכרת שרותים נוספים   בחרו את הרופא-מומחה ושפרו את בריאותכם עוד היום. כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאישה כל הבדיקות גנטיות כל הבדיקות א' -ת'
קרא עוד

בדיקות הדמיה

אודות הבדיקות הדמיה X-RAY - בדיקת רנטגן בדיקת MRI בדיקות CT בדיקת US בדיקת ECHO שרותים נוספים   בחרו את הבדיקה ושפרו את בריאותכם עוד היום. כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאישה כל הבדיקות גנטיות כל הבדיקות א' -ת'
קרא עוד

אחות פרטית

שרותי אחות פרטית אחות פרטית בביתכם אחות לזריקה אחות לבדיקת/דגימת דם אחות למתן אינפוזיה אחות לביצוע אקג אחות לביצוע חבישות אחות לביצוע חוקן אחות לטיפול בפיק ליין (Picc Line) אחות למחקר   בחרו את השרות אחות פרטית ושפרו את בריאותכם עוד היום. כל הבדיקות לגבר כל הבדיקות לאישה כל הבדיקות גנטיות כל הבדיקות א' -ת'
קרא עוד
חברה לשיווק דיגיטלי חברה לשיווק דיגיטלי